Ludis Třebenice – Atlantic Rakovník 6:11 (1:5)

„Domácí tým nás de facto zlobil jen zásluhou šikovného Potočného, jinak jsme měli zápas plně ve své režii. Naše vítězství je zasloužené a mělo být ještě výraznější. Nyní nás čeká další důležitý zápas, když v pátek přivítáme na stochovské palubovce Arsenal Benešov," nechal se slyšet futsalista Atlanticu Marek Tvrz.

Rakovničtí na domácí vlétli ve velkém stylu a díky Hejdovi se dostali do dvoubrankového vedení – 0:2. V 6. minutě parádní střelou snížil Baran – 1:2. Mezi 13. – 15. minutou si ovšem hosté vytvořili zasloužený náskok zásluhou M. Schwendta, Sklenky a Hejdy – 1:5.

Do druhého poločasu znovu vstoupili lépe hráči Atlanticu, když šestou branku přidal M. Schwendt – 1:6. Poté domácí během 80 sekund vstřelili tři branky, o které se postarali Baran, Potočný a Prágl – 4:6. Kdo čekal drama, tak byl zklamán. Ve 30. minutě totiž P. Tvrz vrátil Atlanticu tříbrankový náskok – 4:7. Na tuto branku zareagoval domácí Baran, jež zkompletoval hattrick – 5:7. V posledních deseti minutách vítězství hostů potvrdili dvěma brankami M. Schwendt, jednou P. Tvrz a další parádní akci hostů zakončil domácí hráč vlastní brankou. Domácí stihli už jen zkorigovat skóre, a to ještě Kabele neproměnil trestný devítimetrový kop – 6:11. Nutno podotknout, že Kabele Rakovnické několikrát během zápasu podržel.

Atlantic: Kabele – Polák, M. Schwendt, Sklenka – P. Tvrz, Hejda, M. Tvrz. Trenéři: Tomáš Rendl a Jaroslav Červený.

Autoř: Marek Tvrz, Josef Rod.