TJTZ Atlantic Rakovník – FC MAPA Česká Lípa 10:4 (2:2)

Na utkání dorazili hosté se zpožděním, a tak se začalo o čtvrt hodiny později. První poločas byl oboustranně vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách. První branku vstřelili hosté, domácí ale vzápětí vyrovnali brankou Hájka po rohovém kopu. V 12. minutě se pak vedení znovu ujali hráči Mapy. Atlantic se snažil vyrovnat, vypracoval si i několik šancí, ale neproměnil. Teprve v závěru poločasu ideálně uvolnil Hájek Blechu a ten do odkryté svatyně vyrovnal.
Ideální vstup domácích do druhého poločasu pak rozhodl o osudu celého utkání. Hned v jeho první minutě se trefil Hájek, následně na dvoubrankový rozdíl zvýšil Kučera po nahrávce Šnídla. Na 5:2 pak zvyšoval po samostatné akci Urban. Hosté pak již nedokázali domácímu týmu vzdorovat a ten opanoval celé utkání. K nebývalé kanonádě se vzepjal především domácí kapitán Hájek, který dvěma brankami zvyšoval na 7:2. Hosté sice snížili na 7:3, ale neudržitelný Hájek je dalšíma dvěma brankami definitivně srazil do kolen – 9:3. Hosté pak snížili, ale Urban jim zasadil poslední úder v porobě desítky v jejich síti.

Sestava Atlanticu: Bartyzal – Hájek, Urban J., Loder J., Blecha L., Doležal, Šnídl J., Kučera O., Schwendt.