Atlantic Rakovník - Gold Combix Ústí n. L. 4:6 (3:3)

Vstup do utkání měli Rakovničtí tragický. Po osmi minutách bylo skóre 0:3, když hosté byli lepší ve všech směrech. Ve 13. minutě domácí přišli o Hejdu, který obdržel spornou druhou žlutou kartu za simulování. Poté však Kabele proměnil dva trestné kopy a snížil na 2:3. Vyrovnání dokonal Severin po individuální akci v 18. minutě.

Druhý poločas nabídl v první deseti minutách dobrý zápas. Šance byly na obou stranách, ale zůstaly nevyužity. Ve 27. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen brankář Kabele, do branky šel Červený a hosté využili přesilovku. V tuto dobu již Rakovník neměl žádného náhradníka, bylo ovšem ještě hůře. Po půl hodině hry sice vyrovnal Marek Tvrz na 4:4, ale po brance obdržel přísnou druhou žlutou kartu a byl také vyloučen. Domácí hráli až do konce zápasu v oslabení, hosté se dlouho trápili, ale nakonec vstřelili dvě branky a rozhodli.

"Do utkání jsme vstoupili velmi ležérně a hosté zaslouženě vedli. Obdrželi jsme tři přísné červené karty. Rozhodčí si všechny obhájí, ale k hostům byl velmi shovívavý a měl jiný metr. Více se k tomu nemá smysl vracet,” řekl k utkání Marek Tvrz.

Atlantic: Kabele - Severin, Spal, M. Tvrz, Hamouz, J. Červený, Hejda. Trenér: Adam Doležal.