Atlantic Rakovník – SKP Kolín 8:3 (2:1)

Vstup do utkání byl velmi opatrný a na první branku se čekalo až do poloviny prvního poločasu, kdy se prosadil P. Tvrz – 1:0. Za chvilku přidal další gól domácích Faigl, který se do sestavy vrátil po dlouhé době, a vypadalo to na hladké vítězství Atlanticu, protože hosté do této doby nepředvedli téměř nic – 2:0. Kolínští však do poločasu z ničeho nic překonali Zacha a utkání bylo rázem znovu otevřené – 2:1.

Úvod druhého poločasu ovšem nabídl střeleckou jízdu domácího Atlanticu, kdy se prosadili 2x Jirásek a jednou Polák, kteří dostali svůj tým do čtyřgólového trháku – 5:1. S přibývajícími minutami však Rakovničtí polevili a Kolín je za to potrestal. Během chvilky Kolínští vstřelili dvě slepené branky a rázem to bylo jen o dva góly – 5:3. Žádné závěrečné drama však Atlantic nepřipustil. Hosté si nejprve vstřelili vlastní branku a vítězství Rakovníka ještě pečetili Sklenka a rakovnický kanonýr J. Červený – 8:3.

Domácí si připsali poměrně snadné vítězství, díky němuž se drží v kontaktu za druhými Teplicemi a třetím Turnovem. V dalším kole je čeká velmi těžký zápas na půdě silné Slatiny v kladenské hale.

„Chceme-li skončit do třetího místa, tak jsme museli toto utkání zvládnout. Kolín se nesešel v optimální sestavě a my v průměrném utkání zaslouženě vyhráli," řekl technický vedou Atlanticu Marek Tvrz, jenž očekává příští duel o poznání těžší. „Ještě nás čekají tři zápasy, dva venku a sezonu končíme doma. Teď hrajeme s velmi silnou Slatinou, která je jen pět bodů pod námi a my navíc nikdy na půdě Slatiny nebodovali. Tuto bilanci však budeme chtít změnit a přivést tři body."

Atlantic: Zach – Sklenka, Polák, Jirásek, Mates, Faigl, J. Červený, P. Tvrz. Trenéři: Adam Doležal a Tomáš Rendl.

Autoři: Josef Rod, Marek Tvrz