Kanoisté favoritovi vzdorovali, Štěpánek si poradil s Andrtem, Mikešem i Čechem, po výhrách v pěti setech sahali i Štengl proti Čechovi a Koloc ve střetnutí s Vlčkem, ale jediný další bod ztratil KST B v deblu, když dvojice Mikeš-J.Pisár podlehla Štenglovi se Štěpánkem rovněž v pátém setu. "Vracím se za stoly po zranění, pohyb není stoprocentní, ale dokázal jsem zvládnout a rozhodnout svoje zápasy proti KK Rakovník. Naším cílem je letos bojovat o postup do divize, nejvážnějšími soupeři se jeví kladenské celky, tradičně Králův Dvůr. Uvidíme, jestli se na špičku tabulky přidá někdo další," řekl stolní tenista béčka KST Jiří Vlček.

KK Rakovník si body nepřivezl ani ze stolů Spartaku Příbram B po porážce 10:7, když velmi dobře zahrál Štengl se třemi body, Štěpánek porazil Váňu a Mráze, po bodu získali i Koloc a Cír, ale celkově to bylo málo."Příbram hraje s jiným typem míčku, než jsme zvyklí, a dokázala to využít včetně domácího prostředí. Jsme teprve na začátku sezony, ale už je jasné, že letošní KP I.třídy bude kvalitnější než vloni," myslí si Jan Štengl.

V Příbrami prohrál i KST Rakovník C 10:2 v sestavě Brabec, Krůta, Fabinger a Cír, jediné dva body získali v singlech Brabec proti Mrázovi a Krůta s Císařem.

Poslední regionální zástupce v KP I. třídy Sokol Hředle jako nováček ve své premiéře přehrál Obecnici, ale v neděli podlehl Slovanu Kladno. Nejvíce bodů posbírali v hředelském dresu Lédl a Šapovalov.

Miroslav Koloc