VK Tuchlovice - VK Rakovník A 0:3 (-21, -22, -15) 1:3 (-10, 23, -20, -17)

Rakovník na kurt nastoupil v očekávání slabší hry domácího celku, ale po pár prvních míčích se přesvědčil, že Tuchlovice mají do hry chuť. Přesto se vše z pohledu hostující šestice odehrálo v klidu, snad jen domácí blokařky občas předvedly, že něco z volejbalové čítanky už přečetly. Navíc Rakovničanky dávaly přesné servisy a domácím, které si dávaly přednost, to občas spadlo rovnou na zem.

Druhé utkání mělo obdobný průběh, jen s jedinou změnou ve druhém setu. To Rakovničanky pokazily několik servisů, v koncovce opakovaně nepřijmuly ten domácí, a tak Tuchlovice slavily alespoň dílcí úspěch. Ve třetím a čtvrtém setu se ale vše vrátilo do původních kolejí, Rakovník hrál svoji klidnou pohodovou hru a nedopustil žádné další překvapení.

„Musím přiznat, že jsme čekaly domácí herně horší, ale naštěstí se dalo s nimi hrát. První zápas byl v klidu, druhý byl sice těžší, ale určitě divácky kvalitnější,“ konstatovala rakovnická kapitánka Gabriela Chládková.

Rakovník: K. Chládková, Štorchová, Horníková, Bydžovská, Psohlavcová, Strynková, Michalová, tým vedla: Gabriela Chládková.