V příjemném posezení v místních prostorách se výherci věnoval pan Josef Helebrant ( na snímku vpravo se svoji dcerou), a ti Bohoušovi soudek předali. Zajímá vás, jak Bohouš Hyk tipoval, podle čeho se řídil, aby mohl být tak úspěšný?

„Jsem velký fanoušek sportu, hlavně hokeje, ale i fotbalu. Pravidelně sleduji tabulky týmů a také se občas na nějaký zápas jedu podívat. Nejčastěji jsem byl v Kolešovicích, Oráčově a Kněževsi,“ prozradil Bohouš částečnou cestu k úspěchu.

No, a jak naloží tipér se svoji výhrou? „Sekačku využiji na zahradě, máme už starší, tak ji alespoň upotřebím. Soudek dám asi švagrové, která vlastní hospodu, tak nám ho narazí a uděláme nějakou oslavu. Určitě bych využil i třetí cenu, ten kupon na sázení, protože chodím alespoň jednou týdně sázet i mimo novinovou Tip ligu."

Bohouš jezdí nejraději na hokej na Kladno, kde dříve bydlel. Také nám prozradil, že se mu kdysi dávno povedla jedna pěkná výhra. V naší Tip lize si vede více než skvěle, protože v průběžném historickém pořadí Fortunaligy od roku 2003 – 2010 je stále na krásném prvním místě s 1231 body!