Výtěžek z akce tentokrát poputuje těžce nemocné Kačence, jak k jejímu výběru došlo?
Jelikož spolupracujeme s SOS Anděly, dozvěděli jsme se o Kačence, která se narodila na jaře letošního roku a trpí spinální muskulární atrofií prvního typu. Nemůže zvednout nožičky, ani ručičky, tak jsme se rozhodli, že jí přispějeme. Poté ještě předáme 25 dupaček s naším logem do nemocnice.

Přejděme k samotné akci, chystají se nějaké novinky?
Určitě. Novinkou bude například historický šerm v podání SHŠ Svobodní páni, úplně poprvé vystoupí i děti z Klicperovy školky a dále zde bude mít číslo kouzelník Jan Vaidiš, který u nás sice byl, ale má připravené úplně nové iluze, které ještě nikdo neviděl. Premiérou bude také představení pana Poláška, který zahraje na pilu. Už mi nějakou ukázku předvedl u nás doma a musím říci, že je to opravdu zážitek. Poprvé zde budou také dva malé zápasy kluků z druhé a čtvrté třídy. Novinkou bude i to, že jednotlivé zápasy se zkrátí, jedno kolo bude trvat 45 sekund.

Nově přijede také boxer Václav Polák…
Václav Polák je profesionální boxer, který boxuje za Teplice. Ten buď něco předvede sám, a nebo si s sebou přiveze protivníka.
Dojde také k zápasu kick-boxerů z Jesenice, a to Petra Gažka s Ondřejem Kondelíkem. Petr teď hodně vyhrává závody v benchpress, opět přivezl nějaké medaile, takže je v dobré formě.

Hudební vložkou bude vystoupení zpěvačky Evy Burešové. Jak k jejímu výběru došlo?
Eva Burešová se nabídla sama, což mě samotného překvapilo. Ta bude kromě zpěvu dražit s moderátorem včera Petrem Mendíkem obraz a ještě spolu něco odmoderují.

Na koho dalšího se mohou diváci těšit?
Dále přijede Vlaďka Krásová, profesionální závodnice v kategorii IFBB BIKINI PRO, která už u nás byla, ale nově přijede i se svým přítelem, bývalým reprezentačním hráčem ragby. Vystoupí i dívky z B-Infinity Crew a Aerobic c. Angels.

Humornou vložkou bude opět taneční vystoupení Chippendales revival…
Nám se do toho moc nechtělo, ale poté, co se lidé ptali, zda budeme opět tancovat, tak jsme nakonec svolili a po dvou letech opět zatancujeme a něco i zazpíváme.

Jakou budete mít letos soutěž?
Letošní soutěž bude spočívat v tom, že vyberu třeba dva lidi z Astacusu, dva doktory a dva boxery, dám je do ringu a budou tam mít tři holčičky. Ty budou mít velkou tašku a v ní věci na diskotéku, na ples, nebo do školy. Ti dva dotyční si vylosují z klobouku třeba na ples. My pustíme písničku a oni musí holčičku nakulmovat, namalovat, obléci… Kdo vyhraje, dostane odměnu.

Hostem bude opět zápasník MMA Alexandr Cverna, s kým se utká?
Alexe Cvernu, který letos obsadil druhé místo na MČR, vyzval chirurg Ivo Trešl. Oni už spolu několikrát laškovali a pak se Cverna sám přihlásil a řekl: tak mi dejte toho doktora. Bohužel si Ivo na tréninku vymkl kotník, takže se jejich souboj odkládá (s úsměvem). Ale Alex přijede a předvede něco z techniky MMA.

Bude ještě nějaký další host?
Jedním z hostů budou i němečtí boxeři z Weimaru, se kterými spolupracujeme. Ti přijedou a přivezou nám peníze, které vybrali na postiženou Kačenku, což je od nich moc hezké.

Z rakovnických celebrit si zaboxují třeba rozhodčí Marek Titlbach, fotbalista Pavel Klátil či učitel Tomáš Růžička. S kým budou boxovat?
Tomáš bude zrovna boxovat se mnou. Měli jsme zatím jeden trénink a musím říci, že má neskutečné bomby. Mám z něho trochu strach. Pavel Klátil bude boxovat s Martinem Kokšálem, tedy spoluhráčem z Olympie. Marek Titlbach bude boxovat s Jirkou Kapounem. Dále budou boxovat Martin Leibl a David Bařtipán.

Mezi celebritami jsou i dvě ženy, s kým se utkají?
Jindřiška Kopřivová měla mít původně soupeřku, ale udělali jsme změnu a bude boxovat proti chlapovi. Už měli trénink a chudinka dostala slušnou sérii háků, ale už se z toho dostala. Katka Erbová bude mít rovněž proti sobě boxera, ta je na tom silově opravdu dobře a chce se vymlátit.