První utkání mezi Branovem a Pivem skončilo 4:4 a dle aplausu po zápase, předvedené hře a obsazení týmů šlo o nejhezčí duel. Na jedné straně nastoupil v bráně Tomáš Vodrážka, který i přes to, že je pouze hráčem, předváděl nemalé kousky a dost podporoval útočné tažení svých spoluhráčů.

Na druhé straně statečně hlídal branku Lukáš Konopásek, který později nastoupil také v poli, i ten předváděl neuvěřitelné. Remíza byla naprosto zasloužená.

Druhý zápas nastoupil Krakov proti Lenner týmu. Méně záživný zápas, chudší na kombinace, překvapivě opepřil gól mladého Lennera. Jeho tým, ač byl horší, držel skoro celé utkání toto jednobrankové vedení. Krakov se dočkal srovnání až v závěru a více gólů už nepadlo – 1:1. Pochvalu zaslouží brankář Lenner týmu, který velmi obětavě padal do všech střel a okamžitě se poroučel k zemi pod nohy svých soupeřů.

Ani třetí utkání neskončilo jinak, než plichtou, opět 4:4. SCV Dragons  nám na počátku listopadu ukázal, jak silným týmem bude, což potvrdil i proti Pivu. Souboj o každý míč, o každý metr na parketu. V brance Piva stál už Radek Zach, který nejprve laciný gól dostal, ale pak předvedl doslova hokejový semafor. Je pravda, že brankáři všech týmů měli svůj den. V závěru utkání jeden z hráčů Piva úplně zbytečně fauloval, když jeho tým vedl 4:3. Jelikož to byl již pátý faul, kopal se devítimetrový kop, který sice v síti neskončil, ale na dorážku byl Zach už krátký, a tak Pivo pár vteřinek před koncem hloupě inkasovalo – 4:4.

Tečku za futsalovým večerem udělal mač mezi Lenner týmem a Branovem. Už před výkopem bylo jasné, kdo bude brát body, čehož si hráči Branova byli samozřejmě vědomi a podcenili první minuty zápasu. Po střele Lennera lovili míč ze sítě jako první, ale ihned po rychlé kombinaci na jeden dotek výborně hrající Makarský srovnal.

Outsider se překvapivě držel celkem statečně, nedopustil velké vedení svého soupeře a dokázal se vždy přiblížit. Vodrážka v brance už tolik na zem nechodil, raději si nechal dát laciný gól, aby vyburcoval své spoluhráče k pořádné akci.

Ti si nakonec s vítězstvím věděli rady a hlavně střeleckou produktivitou Makarského a Havla zvítězili 9:7.