FC Kings Rakovník – FC Velká Buková 7:6 (4:2)

Na palubovce rakovnické sportovní haly se od začátku utkání odehrávala vyrovnaná partie. Domácí se ujali brankou Vávry, ale hosté zanedlouho odpověděli gólem Zouly a v 6. minutě brankou Zusky šli poprvé a v tomto duelu i naposledy do vedení. O dvě minuty později Došek bombou pod břevno vyrovnal na 2:2 a po čtvrthodině hry trestným kopem skóre otočil ve prospěch Kings. Ve 22. minutě Vávra zvýšil vedení domácích na 4:2. Krátce po změně stran M. Matějovský snížil na 3:4 a ve 35. minutě z trestného kopu brankový účet srovnal na 4:4. Radost hostů však trvala jen minutu, protože Konopásek opět dostal Kings do vedení, které na 6:4 ve 38. minutě navýšil Vávra.

Velká Buková ale nekapitulovala.

Naopak dvěma slepenými góly ve 45. a 46. minutě, jejichž autorem byl střelecky disponovaný M. Matějovský, vyrovnala na 6:6. V závěru zápasu, v němž rozhodčí Titlbach a Fejfar nemuseli ani jednou použít kartu, se oba týmy snažily strhnout vítězství na svou stranu. Dvanáct vteřin před koncem střetnutí se to podařilo domácím, kdy přihrávku Mokrejše z voleje napálil téměř z půlky hřiště do šibenice Došek. Na tento zásah už mladý celek hostů nedokázal odpovědět.

FC Kings Rakovník: Duda – Kopřiva, Mokrejš, M. Došek, Konopásek, Volráb, Vávra, Helebrant.
FC Velká Buková: Zíka – P. Matějovský, Zuska, Vrábík, Knot, Zoul, Svoboda, Panc, Barthel, M. Matějovský.

Autor: Jaroslav Mokrejš