Dvaatřicetiletý golfista přitom mohl pomýšlet ještě výš. „Mám za sebou první dva turnaje sezony. Oba dva jsem hrál dobře a byl jsem celkem spokojený. Jen na tom prvním turnaji jsem se v druhém a třetím kole trápil na greenech a míčkům se nechtělo do jamek. Proto jsem byl na až na děleném sedmnácté místě,“ popsal svoje počínání na Open Prestigia šanovský rodák.

V druhém turnaji již Cafourek pomýšlel na vítězství a nebyl od něho vůbec daleko. Po úvodních dvou kolech, které zahrál na 69 a 67 ran, ztrácel na pozdějšího vítěze Samiho Välimäkiho pouze dvě rány. Také třetí kolo začal rovněž skvěle. Po třech birdie na prvních osmi jamkách stáhl manko na finského golfistu na jedinou ránu. Následující den ovšem několikrát zachyboval a dostal se až za své pronásledovatele. Díky silnému finiši se mu ovšem podařilo vrátit na umístění na bedně, když zahrál 68 ran s celkovým skórem -11.

„Do druhého turnaje jsem nastoupil v herní pohodě a pomýšlel na vítězství. Nakonec se přede mě dostali dva kluci, kteří v posledním kole hráli opravdu výborně. Já zahrál v nedělní dohrávce dvě zbytečná bogey, která mi trochu kazí spokojenost. Ale na začátek sezony jde o dobré výsledky,“ dodal golfista.

Po krátké regeneraci zahájil Cafourek již ve středu poslední turnaj jeho první marocké štace a rád by své dosavadní maximum ještě posunul. „Chtěl bych získat první vítězství na Pro Golf Tour. Třetí místo je sice vyrovnání mého nejlepšího výsledku, ale chci pomýšlet ještě výš,“ řekl.