Jaká je nálada těsně před večerem? Je vše přichystané?
Jsem nervózní, hodně, jako vždy. Hlavně se bojím, aby nějaký boxer nebo vystupující neonemocněl a na poslední chvíli jsem nemusel sahat do zálohy. Zatím mi všichni účastníci potvrdili, že dorazí. Ring stavíme dnes, takže si kdokoliv může hned zkusit své vystoupení, třeba i kouzelník Jan Vaidiš, který zde bude předvádět své úplně nové číslo. Další doplňky, plachty atd. se přivezou až v pátek.

V čem bude letošní Galavečer jiný?
Diváci uvidí opravdu krásné zápasy, lákavý bude ženský box v podání profesionálek. Zde očekávám hodně technický box a dále se představí konečně domácí mistryně ČR Martina Schmoranzová s naší Pavlínou Kolářovou. Mám připravené dva hosty večera, které neprozradím, uvidíte ukázku MMA, musada, thajského boxu nebo třeba Karla Kaňku, cvičitele, který láme desky.

Kdo bude v porotě a jaké uvidíme rozhodčí?
V porotě budou rozhodčí Kunc (Čára) a Hauner, které doplní Koloc a další dva lidé, spíše laici. Bude to opravdový box, na remízy se hrát nebude a je potřeba, aby hlasování bylo co nejvíc fér. Přece jen všichni účastníci bojují zároveň i o pohár města Rakovníka.

Mohl byste nám říct, podle čeho se vítěz vybere? Co kdyby to vyhrála žena?
O tomto titulu budou hlasovat porotci, starosta Nejdl a ještě další lidé, spolu se mnou a dalšími trenéry boxu. Kdo bude mít nejvíc hlasů ze všech účinkujících v boxu, tak pohár získá. V podstatě by to měl být někdo, kdo ukáže nejhezčí zápas. Třeba vloni si ho odnesla Pavlína Kolářová, uvidíme, kdo to bude letos.

Kdo z účastníků na tento večer nejpilněji trénoval? Někteří zažijí mezi provazy premiéru…
Ano, někdo bude boxovat v ringu poprvé, jiní už to znají. Hodně na tento večer dřeli kluci z Podbořan, tak očekávám dobré zápasy od nich, ale jak jsem řekl, lákavý bude i ženský box a nebo třeba zápas Pavla Hamouze s Petrem Feherem, tam rozhodne asi první velká rána.

Zmiňoval jste kouzelníka a jeho premiérové číslo, bude to drama?
Myslím, že to bude víc než drama, prozradím jednu větu: Honza Vaidiš by zde měl někomu propíchnout krk…

Tak to by mohlo být zajímavé, jaké další vystoupení bude na pořadu?
Během večera uvidíte dvakrát živý zpěv, taneční vystoupení a samozřejmě se budou losovat vstupenky, vyhrát můžete různé druhy jídla, pití, ale i pomůcek na box včetně fungl nových boxerek.