SK Slavia Praha – HC 1972 Rakovník 2:2 (1:2)

V utkání oboustranně nadprůměrné extraligové úrovně se šance střídaly na obou stranách, ale o poznání byly v šancích produktivnější rakovnické pozemkářky, když branky vstřelily kapitánka Kříženecká a Kotálová.

Domácí reprezentantky v sešívaných dresech se před gólmanku Kopřivovou dostávaly sice často, ale góly vstřelily nakonec pouze z trestných rohů, když se hned dvakrát přesně trefila obávaná exekutorka Slavie i reprezentace Bížová.

HC 1972: T. Kopřivová – Škrancová, Čermáková, Knorová, Z. Polcarová, Křikavová, B. Polcarová, Kotálová, Ohnemichlová, Stehlíková, Hudečková, hrající trenérka Karolína Kříženecká.

Víkendové extraligové dvoukolo v pozemním hokeji mužů zastihlo ve střelecké formě rakovnický HC 1972, který se po počátečních zaváháních s Hradcem a Bohemians posunuje v tabulce stále výš.

HC Hostivař – HC 1972 Rakovník 1:4 (0:0)

První poločas přinesl nejen šance na obou stranách, ale také zároveň výborné zákroky gólmanů, a tak se stav měnil až po přestávce, když Rakovník udeřil během sedmi minut. Ve 41. minutě skóroval Skála a po něm hned dvakrát M.Seemann, který se nakonec dočkal i hattricku po přihrávce Jahody. Domácí už jen korigovali v závěru.

HC 1972 Rakovník – HC  Praga 1946 10:0 ( 4:0)

Od úvodního hvizdu byli kombinačně i rychlostně lepší rakovničtí reprezentanti a na světelném ukazateli se rychle měnila čísla v jejich prospěch. Dvakrát se radoval střelecky disponovaný M. Seemann, po jednom gólu vstřelili do přestávky Procházka se Skálou.

I po ní kralovali domácí a výsledkem bylo vysoké vítězství. „Na Hostivaři jsme splnili velmi dobře taktické pokyny a výhra je týmovým výkonem, dnes to bylo postupně střelecké představení, hosté nám dali hodně prostoru ke kombinaci i ke střelbě," hodnotil vydařený víkend trenér Josef Ostaš.

HC 1972: J. Seemann – Dašek, R. Ostaš, Gregor, Kopřiva, Hraba, Jahoda, Hlína, Hornof, Skála, Truhlář, Hudeček, M. Seemann, Kundrát, P. Bouma, D. Bouma, Beneš. Trenér Josef Ostaš.