HBC Rakovník – Killers Litoměřice 2:3 (0:0, 2:3, 0:0)

Od úvodních minut se přesto hrál vyrovnaný hokejbal. Domácí opět držel svými zákroky brankář O. Tvarůžek. A jelikož ani Rakovničtí svoje šance neproměnili, čekalo se na branku až do druhé části. V druhé části hosté během čtyř minut dokázali potrestat tři chyby v rakovnické defenzivy, čímž si vytvořili rozhodující náskok - 0:3. Domácí ale nesložili zbraně. Nejprve Prásk a o dvě minuty později Boháč vrátili Rakovník do zápasu - 2:3.
Třetí patnáctiminutovka pak byla plná emocí. Domácí zbytečně v některých chvílích neudrželi nervy na uzdě a místo tlaku se vysilovali při hře v oslabení. Přesto přišly šance, které volaly po vyrovnání. Na druhé straně měli i hosté řadu příležitostí, ale v brance stál bezchybný O. Tvarůžek, i proto se stav již nezměnil.

„Obrovská škoda! Bod bychom si zasloužili. Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Všichni kluci zaslouží pochvalu. Největší asi Ondra Tvarůžek. Ještě se ale o play-off pokusíme poprat.“

HBC Rakovník: O. Tvarůžek - Tlustý, Pospíchal, M. Lisner, L. Daenemark, Kundrát, Prásk, M. Vopat, Cíl, Boháč, Prajzler.
Mužstvo vedl: Martin Tvarůžek.