Nejmladší žactvo – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Chládek David Sokol Nesuchyně 230
2. místo Kasner Vít STC Slaný 220
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 210
4. místo Elicer Lukáš STC Slaný 200
5. místo Slámová Andrea Sokol Hředle 190
6. místo Klusák Lukáš SK Kačice 180
7. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle 170
8. místo Makarová Tereza STC Slaný 160
9. místo Curtis Samuel STC Slaný 150
10. místo Martinovský Jan TTC Kladno 140
11. místo Trnobranský Jan Sokol Buštěhrad 130
12. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad 120
13. místo Voráčová Anna TSM Kladno 110
14. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 100
15.- 16. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 85
15.- 16. místo Hill Daisy SKST Rynholec 85
17.- 20. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 55
17.- 20. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 55
17.- 20. místo Tlustá Beata SKST Rynholec 55
17.- 20. místo Šímová Aneta SKST Rynholec 55
21.- 23. místo Doležílková Eliška TSM Kladno 20
21.- 23. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 20
21.- 23. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno 20

Celkově nejmladší žactvo – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Chládek David Sokol Nesuchyně 800
2. místo Kasner Vít STC Slaný 800
3. místo Tlustý Milan SKST Rynholec 740
4. místo Slámová Andrea Sokol Hředle 680
5. místo Elicer Lukáš STC Slaný 650
6. místo Curtis Samuel STC Slaný 560
7. místo Chalupa Šimon Sokol Lány 460
8. místo Voráčová Anna TSM Kladno 455
9. místo Pafel Jaroslav Sokol Buštěhrad 440
10. místo Martinovský Jan TTC Kladno 440
11. místo Toužimská Rozálie TSM Kladno 425
12. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle 380
13. místo Janečková Viktorie Sokol Lány 355
14. místo Makarová Tereza STC Slaný 335
15. místo Šaroch Adam SKST Rynholec 320
16. místo Hošek Filip Sokol Lány 305
17. místo Hill Daisy SKST Rynholec 210
18. místo Klusák Lukáš SK Kačice 180
19. místo Tlustá Beata SKST Rynholec 180
20. místo Trnobranský Jan Sokol Buštěhrad 130
21. místo Doležílková Eliška TSM Kladno 125
22. místo Pelcová Julie SKST Rynholec 105
23. místo Šímová Aneta SKST Rynholec 85
24. místo Toužimská Leontýna TSM Kladno 70
25. místo Ruda Jakub Sokol Buštěhrad 65

Mladší žáci – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Pokorný Jan Sokol Nové Strašecí 150
2. místo Hýžová Denisa TSM Kladno 140
3. místo Chalupa Jan Sokol Lány 130
4. místo Herda Adam Sokol Buštěhrad 120
5. místo Martinovská Alena TTC Kladno 110
6. místo Šafková Veronika TSM Kladno 100
7. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 90
8. místo Linc jiří Sokol Hředle 80
9. místo Šmíd Martin KST Rakovník 70
10. místo Deverová Lucie KST Rakovník 60
11.- 12. místo Koubík Jakub TSM Kladno 45
11.- 12. místo Mikeš Miloslav TSM Kladno 45
13.- 15. místo Šíma Matěj SKST Rynholec 20
13.- 15. místo Jůza Daniel Slovan Kladno 20
13.- 15. místo Konupka Jan Sokol Buštěhrad 20

Celkově mladší žactvo – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Chalupa Jan Sokol Lány 360
2. místo Pokorný Jan Sokol Nové Strašecí 355
3. místo Martinovská Alena TTC Kladno 320
4. místo Šafková Veronika TSM Kladno 300
5. místo Hýžová Denisa TSM Kladno 230
6. místo Herda Adam Sokol Buštěhrad 210
7. místo Linc jiří Sokol Hředle 155
8. místo Pátek Štěpán Sokol Nesuchyně 140
9. místo Koubík Jakub TSM Kladno 125
10. místo Šíma Matěj SKST Rynholec 120
11. místo Šmíd Martin KST Rakovník 120
12. místo Deverová Lucie KST Rakovník 100
13. místo Jůza Daniel Slovan Kladno 45
14. místo Mikeš Miloslav TSM Kladno 45
15. místo Konupka Jan Sokol Buštěhrad 20
16. místo Kučera Vladimír STC Slaný 15

Starší žáci – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Makara Michal STC Slaný 90
2. místo Gallat David Sokol Buštěhrad 80
3. místo Bláha Matěj TSM Kladno 70
4. místo Bohatý Petr Sokol Hředle 60
5. místo Lédlová Veronika Sokol Hředle 50
6. místo Mrázek Jindřich Sokol Hředle 40
7. místo Elger Radek Sokol Buštěhrad 30
8. místo Jůzová Eliška Slovan Kladno 20
9. místo Koubík David TSM Kladno 10

Celkově starší žactvo – dvouhry

(Pořadí, jméno, oddíl, body)

1. místo Bláha Matěj TSM Kladno 290
2. místo Mrázek Jindřich Sokol Hředle 280
3. místo Lédlová Veronika Sokol Hředle 230
4. místo Makara Michal STC Slaný 205
5. místo Bohatý Petr Sokol Hředle 185
6. místo Gallat David Sokol Buštěhrad 160
7. místo Cibík Pavel Sokol Lány 130
8. místo Kučera Václav STC Slaný 120
9. místo Jůzová Eliška Slovan Kladno 90
10. místo Elger Radek Sokol Buštěhrad 90
11. místo Koubík David TSM Kladno 75
12. místo Hrouda Jaroslav KST Rakovník 30
13. místo Klier Adam KST Rakovník 15