Chmelaři opět porazili soupeře

Mutějovice/ V dalším kole I.B třídy na sebe narazila dvě zkušená, technicky vyspělá mužstva. Kvalitě obou týmů odpovídal i průběh celého utkání.

10.4.2008

FK Chmel Mutějovice - Králův Dvůr B 2:0Foto: Deník/Martin Kratochvíl

Chmel Mutějovice – Sokol Lidice 1:0 (1:0)

Pohledný fotbal vycházející ze zajištěné obrany, kvalitní hry záložní řady a rychlých brejků útočné řady přinesl řadu pěkných fotbalových akcí. V prvním poločase si mírnou převahu vypracovali domácí chmelaři. Již ve 4.minutě Šťastného teč Knapova trestného kopu jen těsně minula branku hostí. Ve 25.minutě prošel Sajner celým vápnem, odcentroval na desítku, ale rovněž Staňkova hlavička těsně minula branku. O čtyři minuty vybídl Knap dalekonosným pasem k brejkové akci Staňka, který však nastřelil hostujícího gólmana. Branky se domácí dočkali až v závěru poločasu. Ve 44.minutě po závaru před brankou hostí byl sražen ve vápně Sajner a Knap se z nařízené penalty nemýlil – 1:0. Rovněž vstup do druhého poločasu patřil chmelařům. V 55.minutě osamocený Sajner hlavičkoval z hranice malého vápna přímo do náručí hostujícího gólmana a v téže minutě přehodil Koláček s vyběhnuvším gólmanem i branku. Hosté byli blízko vyrovnání v 57.minutě. Netrefený pokus Topky se obloučkem snesl na tyč Malinovského branky. Na tyče bylo vyrovnáno v 74.minutě – Koláčkova dalekonosná střela orazítkovala břevno branky hostí. Na šance i nadále vedli domácí, bohužel ani Sajnerovo sólo, ani Staňkova narážečka s Koláčkem branku nepřinesly, a tak utkání skončilo jednobrankovým, přesto zaslouženým, vítězstvím chmelařů.

Mutějovice: Malinovský – Šťastný, Beránek, Bureš, Kroupa – Staněk, Koláček, Knap, Linhart (80‘ Kozák) – Borský (46‘ Pacourek), Sajner,
Trenér: Zdeněk Weis, st.

Eva Dušková

Autor: Miroslav Elsnic

10.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

14

Za nástup k policii leží na stole nabídka 150 tisíc korun

Anna Vorlová (vpravo v modrém) se snaží zastavit útok Holanďanek.

ON-LINE: Ptejte se pozemní hokejistky Anny Vorlové

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Desítka visela na vlásku. Hokejisté rozdrtili Černošice!

Rakovník /FOTOGALERIE/ - Rakovničtí hokejisté potvrdili vynikající formu z posledních kol a jednoho z favoritů krajské ligy – Černošice – rozdrtili 9:3, když velkou zásluhu na vysokém vítězství domácích má i gólman Pospíšil. Černošice tak prohrály i druhý vzájemný zápas sezony.

OBRAZEM: Béčko inkasovalo od Žebráku další příděl

Rakovník – Druhý debakl v řadě, tentokrát na domácím ledě utrpěli hokejisté rezervy rakovnického HC. Po kanonádě v Kralupech padli s Žebrákem 2:8 a v tabulce krajské soutěže klesli na devátou pozici.

OBRAZEM: V Malinové se konal 42. Hasičský ples

Malinová - Zatímco v sobotu 20. ledna odpoledne patřil sál Kulturního domu v Malinové zejména dětem, večer se tu konal již 42. Hasičský ples. Ten pořádali dobrovolní hasiči z Krakova, Krakovce a z Malinové.