Buldogs Brno – Rakovník 6:4

Na rychlé vedení domácích 2:0 dokázali Rakovničtí odpovědět trefami Kováříka a Sýkory mladšího, ve druhé třetině to byli právě hosté, kteří se radovali poprvé z vedení 3:4, když přesně stříleli opět Sýkora mladší a M. Tvarůžek. Všechnu rakovnickou snahu však rozmetala třetí část utkání, když Brno před koncem otočilo stav na 5:4 a šestým gólem při rakovnické power play potvrdilo zisk všech bodů.

Polička – Rakovník 7:2

V silně redukované sestavě Rakovník nezachytil začátek střetnutí a gólman Hubálek po třetím inkasovaném gólu uvolnil premiéru v I. NHbl dorostenci Nistorovi. Nejpovedenější byla ze strany HBC Rakovník poslední třetina, kdy se trefil nejlepší víkendový střelec Sýkora mladší, na 7:2 korigoval Sunkovský.

HBC Rakovník: Hubálek, M. Nistor – Korf, Cafourek, Martínek, Sunkovský, O. Tvarůžek, Molnár, Schierl, M. Tvarůžek, Sýkora mladší, Sýkora starší, Kovářík, Míka, Tlustý, D. Nistor.