Na podzim s tímto soupeřem prohráli 5:7, a pokud chtěli zvýšit své naděje na záchranu v soutěži i ukázat, že předchozí výhra nebyla náhodná, museli bodovat. Navíc se museli vyrovnat i s tím, že jim v utkání bude chybět kanonýr Havel, který plnil fotbalové povinnosti v Novém Strašecí, a kvůli čtyřem žlutým kartám distancovaný M. Došek.

FC Kings Rakovník – Atmos Bělá pod Bezdězem 4:3 (2:2)

Do utkání Rakovničtí vstoupili aktivně a jejich kombinační hra dělala soupeři problémy. Do vedení mohli jít již v první minutě po rozehrání trestného kopu, ale Urban sám před brankou Bělé míč netrefil. Do další šance se dostal J. Došek a gólman hostů na sebe poprvé upozornil skvělým zákrokem. O chvíli později utekl Hejda, ale jeho zakončení skončilo pouze na tyči. Atmos spoléhal především na svého vysunutého útočníka Zimmermana, který se statečně pral s důraznou rakovnickou obranou. Nakonec to byl on, kdo otevřel skóre utkání, když na polovině hřiště ztratil míč Konopásek a střelou kolem Urbana nedal Hejdukovi šanci úspěšně zasáhnout – 0:1. Domácí hráče tato branka nepoložila a znovu si vytvářeli šance. Tutovku na vyrovnání měl Konopásek, ale první jeho střela byla zblokována a dorážka do prázdné branky nezamířila. Krátce nato Rakovničtí skóre srovnali, a to po krásné akci na jeden dotek po ose Urban – Mokrejš – Došek – Hejda, který poslal míč do prázdné branky – 1:1. Od této chvíle Rakovničtí ještě stupňovali aktivitu, ale bohužel trefovali pouze konstrukce branky, jako v případě J. Doška a Urbana, nebo jejich projektily likvidoval skvělý gólman soupeře. Když se již zdálo, že míč po střele J. Doška přešel brankovou čáru, tak rozhodčí nechali pokračovat ve hře, protože podle jejich názoru ne celým objemem. J. Došek se nakonec branky dočkal, když mu znovu po pěkné akci, kterou zahájil Kopřiva, poslal míč na nohu Hejda – 2:1. Vedení „krále“ však trochu ukolébalo a nechali Bělou převzít aktivitu. Nejdříve musel několikrát předvést své umění brankář Hejduk, aby nakonec kapituloval, a to opět po střele Zimmermana - 2:2. Druhý poločas začali lépe hosté a po nedorozumění při stavění rakovnické zdi, se jim podařilo z trestného kopu jít do vedení 2:3. „Králové“ však opět zapnuli a začali soupeře tlačit. Urban znovu trefil tyč a Mokrejš poté i břevno. Hostům mnohokrát nezbývalo nic jiného než zastavovat akce Kings za cenu nedovolených zákroků. Přesto se do dalších střeleckých šancí dostali Urban a Kopřiva, ale gólman soupeře držel svůj tým nad vodou. Pak ale po faulu na Konopáska dostal Urban možnost srovnat stav z akumulovaného trestného kopu, kterou zkušeně využil – 3:3. Ani remízu však Rakovničtí nebrali, protože k posílení záchranářských nadějí potřebovali tři body. Pět minut před koncem Mokrejš prošel u postranní čáry přes dva soupeře, přihrál osamocenému Kopřivovi, který viděl před brankou Bělé volného Hejdu, pro něhož nebyl problémem poslat Kings do vedení 4:3. Od této chvíle se domácí zatáhli do obranné ulity, ze které vyráželi k brejkům. Bělá v závěrečných minutách dramatického duelu roztočila na rakovnické polovině hřiště velký kolotoč a vytvořila si několik gólových šancí, avšak Hejduk tým podržel. Výhru nakonec ještě mohl potvrdit Hejda, který však své sólo nedotáhl do úspěšné koncovky.
„Opět musím všechny naše hráče pochválit. Dokázali si poradit i s absencí dvou střelců týmu a předvedli kvalitní futsal plný krásných akcí. Nastřelili jsme i několik tyčí, a tak si myslím, že jsme nad těžkým soupeřem zvítězili zaslouženě“, poznamenal rakovnický trenér Marek Titlbach.
FC Kings Rakovník: Hejduk – Mokrejš, Kopřiva, Urban – Hejda, J. Došek, Konopásek.
Trenér: Marek Titlbach