HBC Rakovník – SHC Killers Litoměřice
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Od úvodu dopoledního duelu vzali otěže do svých rukou domácí, kteří útočnou hrou zatlačili soupeře před jeho branku. Vedení se ujali v polovině osmé minuty po střele Koláčka. Po dalších dvou minutách se opět prosadil Koláček, a to po akci celého útoku. V jedenácté minutě se před brankářem ocitl Martínek a blafákem zvýšil již na 3:0. Ve druhé minutě druhé části byl před brankou soupeře důrazný Veselý - 4:0.
V jedenácté minutě se navíc prosadil opět po kombinaci celého útoku Schierl. Střelecký účet zápasu uzavřel ve druhé minutě poslední třetiny Zechovský – 6:0.
Branky: Koláček 2 (Veselý, Cafourek), Martínek (Cafourek), Veselý (Koláček), Schierl (Martínek, Koláček), Zechovský (Martínek, Mejtský).

Začátek odvety se domácím nepovedl a hosté se častěji dostávali před Hubálka, ale nedokázali ho překonat. Do šancí se postupně začali dostávat i domácí, ale ani jejich akce neskončily brankou, a tak diváci čekali na první branku zápasu až do čtvrté minuty druhé třetiny. To se trefil Schierl – 1:0. Na konci sedmé minuty Veselý svým důrazem opět překonal hostující obranu a zvýšil na rozdíl dvou branek. V jedenácté minutě druhé třetiny se podruhé v zápase trefil Veselý, tentokrát v oslabení, a domácí měli uklidňující náskok. Rakovničtí potvrdili vítězství v poslední minutě zápasu, kdy se trefil Mejtský – 4:0.
Branky: Veselý 2 (Martínek), Schierl (Veselý, Koláček), Mejtský (Zechovský).
„Jsem spokojen se ziskem bodů i předvedenou hrou, jen mi mrzí zbytečná vyloučení ve druhém zápase. To by se nám v play-off nemuselo vyplatit. Ve výborném světle se ukázal Veselý, který nám přišel pomoci po skončení hokejové sezony,“ uvedl rakovnický trenér Marek Brožek.
HBC Rakovník: Hubálek - Cafourek, Pavlák, Koláček, Schierl, Martínek, Zechovský, Mejtský, Veselý.
Trenér: Marek Brožek.