Rakovník/ V závěrečném dvoukole základní části Národní ligy mladšího dorostu v hokejbale přivítal Rakovník předposlední celek tabulky – Litoměřice.

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Kratochvíl Martin

HBC Rakovník – SHC Killers Litoměřice
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Od úvodu dopoledního duelu vzali otěže do svých rukou domácí, kteří útočnou hrou zatlačili soupeře před jeho branku. Vedení se ujali v polovině osmé minuty po střele Koláčka. Po dalších dvou minutách se opět prosadil Koláček, a to po akci celého útoku. V jedenácté minutě se před brankářem ocitl Martínek a blafákem zvýšil již na 3:0. Ve druhé minutě druhé části byl před brankou soupeře důrazný Veselý - 4:0.
V jedenácté minutě se navíc prosadil opět po kombinaci celého útoku Schierl. Střelecký účet zápasu uzavřel ve druhé minutě poslední třetiny Zechovský – 6:0.
Branky: Koláček 2 (Veselý, Cafourek), Martínek (Cafourek), Veselý (Koláček), Schierl (Martínek, Koláček), Zechovský (Martínek, Mejtský).

Začátek odvety se domácím nepovedl a hosté se častěji dostávali před Hubálka, ale nedokázali ho překonat. Do šancí se postupně začali dostávat i domácí, ale ani jejich akce neskončily brankou, a tak diváci čekali na první branku zápasu až do čtvrté minuty druhé třetiny. To se trefil Schierl – 1:0. Na konci sedmé minuty Veselý svým důrazem opět překonal hostující obranu a zvýšil na rozdíl dvou branek. V jedenácté minutě druhé třetiny se podruhé v zápase trefil Veselý, tentokrát v oslabení, a domácí měli uklidňující náskok. Rakovničtí potvrdili vítězství v poslední minutě zápasu, kdy se trefil Mejtský – 4:0.
Branky: Veselý 2 (Martínek), Schierl (Veselý, Koláček), Mejtský (Zechovský).
„Jsem spokojen se ziskem bodů i předvedenou hrou, jen mi mrzí zbytečná vyloučení ve druhém zápase. To by se nám v play-off nemuselo vyplatit. Ve výborném světle se ukázal Veselý, který nám přišel pomoci po skončení hokejové sezony,“ uvedl rakovnický trenér Marek Brožek.
HBC Rakovník: Hubálek - Cafourek, Pavlák, Koláček, Schierl, Martínek, Zechovský, Mejtský, Veselý.
Trenér: Marek Brožek.

Jan Prokop

Autor: Miroslav Elsnic

11.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Geodeti a ostatní 20 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví Ostatní odborní pracovníci. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově operátu, zjišťování průběhu hranic., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick day., Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 30.9.2018 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz, Kontakt: osobně, tel. 313521613 nebo e-mailem.. Pracoviště: Katastrální úřad pro středočeský kraj - pracoviště rakovník, Na Sekyře, č.p. 2123, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcel Franěk, . Výroba - Výroba Ruční balič 12 200 Kč Ruční baliči Baliči a pytlovači. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme čistý trestní rejstřík., Kontakt: tel. 777038145 (čtvrtek 11:00-13:00 hod.). Pracoviště: Parna - dan s.r.o. pracoviště české lupkové závody, a.s.,, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Šeiner, +420 777 038 145. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Pracovníci v oblasti prodeje Prodejce vozů ŠKODA. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se, orientaci na řešení potřeb zákazníka, empatii, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, řidičský průkaz, znalost programů MS Office a internet., Nabízíme dotované stravné., Kontakt: osobně, tel. 777738290 nebo e-mailem petrzdrazil@autostop-rakovnik.cz. Pracoviště: Autostop, spol. s r. o., Luženská, č.p. 1992, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Zdražil, +420 777 738 290. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 106 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Řidič motorového vozíku (skladník). Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 106.71 kč, mzda max. 106.71 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Místo výkonu práce: Rakovník, Nabízíme: dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (možný i zkrácený úvazek) nebo na brigádu, až 21.000,- Kč/měsíc (základní mzda 17.400 Kč + bonusy dle pracovního výkonu), osobní ohodnocení (až 35%), příplatky v nadstandardní výši, pravidelný výplatní termín, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Aspo cz s.r.o. - pracoviště eberspächer s.r.o., Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Kristýna Kopřivová, +420 777 321 140.

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

ČFL: Dobrovice - Převýšov.

Zápy udržely Dobrovici na zádech

Rakovnický zimní stadion se zaplnil začínajícími hokejisty

Rakovník - Opět po roce se rakovnický zimní stadion zaplnil začínajícími bruslaři a bruslařkami. Rakovnický hokejový klub zde totiž ve spolupráci s Českým hokejem uspořádal akci v rámci Týdne hokeje.

Kouzlo nového trenéra nezabralo, Tatran zase prohrál

Rakovník - Ani naposedmé se bodů nedočkali. A přitom měli utkání dobře rozehrané. Fotbalisté Tatranu Rakovník prohráli v domácím prostředí s celkem Libiše a jsou na posledním místě divizní tabulky skupiny B. Nepomohlo ani kouzlo nového trenéra. Po minulém kole skončil u týmu Pavel Koutenský, jehož nahradil Radek Polášek, bývalý hráč Tatranu.

Okresní zelené stoly jsou připraveny. Může se začít

Rakovnicko - V restauraci U Šéby se uskutečnil losovací aktiv k okresním soutěžím ve stolním tenise, kterých se letos zúčastní v pěti výkonnostních třídách šedesát týmů.