Sportovní hala v Rakovníku se opět po roce ponořila do devadesátých let, kdy se ještě hrávala Rakovnická hokejbalová liga. Pětice okresních týmů, které před více než dvaceti lety bojovaly o body, doplnila opět veteránská reprezentace. Ta nakonec všechny své duely zvládla, i když zejména s HBC Hrozen/Favoritcar, který nakonec skončil druhý, se pořádně nadřela. Výsledky byly ovšem až na druhém místě. Šlo především o pomoc těm, kteří ji potřebují.

Obhájili titul. Pozemní hokejisté HC 1972 Rakovník obhájili český titul a vybojovali si tak i účast v evropském poháru 2021. Už na jaře je však čeká v hale vystoupení na evropské scéně v bulharské Varně
Pozemní hokejisté jsou znovu halovými mistry republiky

Baruška ze Sýkořice obdržela šek v hodnotě 45 tisíc korun, patnáct tisíc korun putuje do Dětského domova Nové Strašecí a deset tisíc korun si odnesly pracovnice Domova Na Zátiší.

„Vybrala se opravdu krásná částka, sbírka Potraviny pomáhají měla také skvělý úspěch. Rovněž po sportovní stránce i podle ohlasů lidí, kteří na akci byli vůbec poprvé a líbila se jim, ji můžu hodnotit jenom pozitivně. Chtěl by všem sponzorům, hráčům i divákům moc poděkovat,“ sršel spokojeností organizátor charitativní akce Miroslav Tlustý.

Ten den po turnaji oslavil kulaté padesáté narozeniny, přesto zasáhl do devíti utkání – pět odehrál se svým HBC Hrozen/Favoritcar, čtyři duely za veteránskou reprezentaci, za kterou už několik let nastupuje.

Generální manažer HC Příbram Miroslav Bláha.
Miroslav Bláha: Nikdo nám nevěřil. Mýtus jsme ale rozprášili
Fotbalista Roman Květ.
Hvězda, která pomalu pohasíná. Co bude s Květem dál?