Přesto dokázala porazit mnoho závodnic a vybojovala 27. místo. Ve stejné kategorii závodila i Michaela Trešlová, která cvičí prvním rokem. Míša vybojovala 28. místo.

V kategorii 11-13 let reprezentovala rakovnické Millenium Rozálie Křováčková, která se dostala z třiceti závodnic do finále, kam jich postupovalo pouze deset. Rozálka byla po základním kole na 1.místě, ze závodu si nakonec odvezla 2. místo. Anně Macákové ve stejné kategorii o kousek uniklo finále. Aničky to byl teprve druhý závod a už se řadí mezi ty nejlepší závodnice, když obsadila krásné 12.místo. Ve stejné kategorii soutěžila i Adéla Feherová, která se prvním rokem věnuje sportovnímu aerobiku a už teď dokáže konkurovat zkušeným závodnicím. Adélka obsadila 29.místo.

"Holky se od prvního závodu velice zlepšují. Nejvíc si cením toho, že je to baví a dělají to pro radost. Moc mě to naplňuje a ještě víc, když je vidím se smát. Medaile je pro nás vždy třešničkou na dortu. Minulá sezóna bohužel Rozálii vůbec nepřála, ale za to teď se jí to vrací. Vidět ji na startovní listině na 1. místě, je něco nepopsatelného. Jsem na všechny moje děti strašně pyšná," byla velmi spokojena trenérka Žaneta Palčeková.


Na závodech II. výkonnostní kategorie reprezentovala rakovnické Millenium dvojice Kamila Lisnerová a Tereza Benediktová v kategorii 17 a více let, jež obsadila výborné druhé místo. "Holky závodí, protože chtějí a baví je to. Na výkonu je to strašně znát, jsem na ně moc pyšná a jsem velice ráda, že se nám podařilo probojovat až sem. Doufám, že se příští rok holky podívají do nejvyšší soutěže," dodala Palčeková.