HC 1972 Rakovník - Bohemians Praha 4:3 (1:0)

Z mnoha šancí v první dvacetiminutovce se ujala pouze proměněná penalta Fojtíkové na 1:0, navíc radost z hubeného vedení zkazila domácím hned po přestávce Preissová. Klid na domácí hokejky pak přinesly trefy Predmeské z trestného rohu a Hnazlové po spolupráci s Křikavovou a Vorlovou.

Rakovnický klid však znovu potrestala Preissová. V 57. minutě Predmeská znovu trefila levý dolní roh klokaní svatyně na 4:2, ale reprezentantka Reichlová po rychlém brejku vstřelila kontaktní branku na 4:3. V posledních pěti minutách už se však nic neměnilo a Rakovník se mohl radovat ze zaslouženého zisku bodů.

"Vstřelili jsme čtyři branky, ale proměňování šancí se příliš nezlepšilo. Navíc jsem nespokojený s obrannou hrou týmu, soupeřkám jsme hlavně v druhém poločase nabídli příliš prostoru," uvedl po utkání trenér Radek Ostaš.

HC 1972 Rakovník: Wittmannová - Predmeská, Škrancová, Brotánková, Knorová, Čermáková, B. Polcarová, Fojtíková, Hudečková, T. Matoušková, Z. Polcarová, Křikavová, Vorlová, Holubová, Hanzlová, B. Matoušková. Trenér: Radek Ostaš.

Semifinálové dvojice play off české extraligy žen: Slavia H.Králové - SK Slavia Praha, HC 1972 Rakovník - HC 1946 Praga.