HBC Nové Strašecí – HBT Vlašim B
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

V první třetině dopoledního utkání se jako první prosadil v 5. minutě po asistenci Haužvice Ács – 1:0. Druhý zásah přidal o dvě minuty později po nahrávce Prokopa, jehož do kombinace vyslal Tuček, Čadek – 2:0.
Ve druhé desetiminutovce přidali domácí třetí gól – tentokrát z hole Tučka, jemuž asistoval Čadek – 3:0. Hosté dokázali výsledek jen kosmeticky upravit v poslední minutě třetí třetiny Březinou – 3:1.
V odpolední odvetě se jako první do listiny střelců zapsal po přihrávce Čadka ve 3. minutě Prokop – 1:0. Další dvě branky si úspěšní střelci připsali bez asistentů. Nejprve se v 6. minutě druhé části prosadil Knobloch, v 9. minutě Ács – 3:0. Definitivní podobu výsledku dal po kombinaci Ács – Javůrek – Zeman poslední jmenovaný – 4:0.

HBC Nové Strašecí: Coufal (O. Libovický) – Ács, Brada, Čadek, Hajn, Haužvic, Javůrek, Knobloch, L. Libovický, Olič, Pošta, Prokop, Tuček, Zeman, Svoboda.
Trenér: David Ryss