HBC Nové Strašecí -Jungle Fever Kladno 3:2 ss (1:1, 0:0, 1:1)

V derby s kladenským celkem nebyli domácí lepším týmem. Přizpůsobili se tempu soupeře, nebyli schopni kombinovat, vracet se a pohybovat. Jungle byl k vítězství blíž. Skóre sice otevřel v úvodu sváteční střelec Daenemark, ale Jungle do přestávky vyrovnal. Pět minut před koncem třetí třetiny zvýšil hostující Novotný svojí druhou brankou v zápase na 2:1. Využil tak pětiminutovou přesilovku za zbytečný faul Porcala, který předčasně putoval do sprch za vražení na hrazení. Poté ale hosté dvakrát faulovali a ve dvojnásobné přesilovce tečoval střelu Kuny Petrus – 2:2. V samostatných nájezdech bylo Nové Strašecí suverénní. Trefili se první tři exekutoři – Horáček, Průša, Ryss. Za Jungle skóroval pouze Barták, a když výborně chytající Liška kryl nájezd Borkovce, mohla parta z Kocourku slavit dvoubodový zisk.

Branky: 2. Daenemark (Petrus), 43. Petrus (Kuna, Průša), rozhodující nájezd Průša – 15. a 41. Novotný (na první Kubr, na druhou Ibl). Vyloučení: 11:12, navíc Porcal (NS) 5 do konce utkání – Borkovec 10 minut, využití 2:2. Diváků: 80.

HBC Nové Strašecí - HBC Pento Most B 4:1 (2:0,1:0,1:1)

V nedělním zápase zavítal do Strašecí silnější celek, rezerva vedoucího týmu extraligy, Pento Most B. A domácí hráli oproti sobotě jako vyměnění. Mostečtí, posílení o tři hráče z extraligy, mohli jít hned v úvodu do vedení. Čížek fauloval, ale to bylo pro domácí překvapivě výhodou. Strašecí totiž dokázalo ve čtyřech hráčích dvakrát skórovat! Nejprve utekl Průša a o 16 sekund později Wittmayer. Oba zakončili svá sóla kličkou a domácí vedli ve třetí minutě o dvě branky. Další branka padla v prostředním dějství. Husák korunoval svůj dobrý výkon brankou – jeho nahození od poloviny hřiště skončilo za zády nic netušícího Soukupa. Další přesilovka hostů znamenala další gól v jejich síti. Porcal vyvezl míček ze třetiny, rychlík Wittmayer znovu utekl a jako přes kopírák skóroval bekhendovým brafákem. Šnobl v brance domácích měl v závěru smůlu, nulu neudržel. Hosté korigovali na 4:1, když využili přečíslení.

Branky: 3. a 36. Wittmayer (na druhou Porcal), 3. Průša (Lev), 21. Husák (Petrus) – 45. Šíma (Hulín). Vyloučení: 4:2, bez využití, v oslabení: 3:0. Diváků: 90. (fery, hopr)