Také předpověď počasí byla více než příznivá, neboť slibovaných 35° ve stínu zkrátka k plážovému písku (když je za zády bazén vody) patří. Devět týmů rozlosovala Lucka do dvou skupin, ve kterých sehrály týmové dvojice systémem každý s každým – celkem 12 zápasů. Z obou skupin postoupily pak první dva týmy do play off o medailová umístění.

Nastoupili:
Skupina A: Dita a Michal z Oráčova, Honza a Ála – domácí, Klára a Chazi z Prahy, Dan (USA) a Lil – domácí, Petr a Petr – náhodný tým.
Skupina B: Jarda a Šouri – Braník, Jirka a Soňa – Metroprojekt Praha, Jarka a Jarda Somolovi – Oráčov, Lucka a Michal XF – domácí.

Po náročných dvousetových bojích v každém zápase vyhledávali hráči osvěžení v klubovně Koutku a samozřejmě ve sprchách a v bazénu, aby byli schopni v plné regeneraci nastoupit znovu na kurt a docílit dvou výher ve skupině, které je vynesou k postupu do play off. Zápas stíhal zápas a obě tabulky se zaplnily kolem třetí hodiny odpolední s těmito výsledky:

Skupina A:
1. Honza a Ála
2. Dita a Michal
3. Klára a Chazi
4. Dan a Lily
5. Petr a Petr

Skupina B:
1. Jarda a Šouri
2. Lucka a Michal
3. Somolovi
4. Jirka a Soňa

A jelo se bez přestávky dál. V play off zvítězili: Ála a Honza - domácí, 2. Místo: Jarda a Šouri z Braníka, 3. Lucka a Michal - domácí, 4. Dita a Michal z Oráčova. Další pořadí zůstalo otevřené pro příští ročníky. V této sezóně chystá Koutek ještě jeden turnaj v plážovém volejbalu v sobotu 21. srpna. Turnaj v plážovém tenise (novinka v klubu) se koná v sobotu 1. srpna.

MARCELA KRČMÁŘOVÁ