South Park Cows - HBC Rakovník 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Rakovničtí hokejbalisté předčili svého soupeře pouze několik minut v úvodu prvních dvou třetin, ale branky padaly jen za záda gólmana Hubálka, který si stejně jako celý tým vybral svůj slabší den.

Hosté zdramatizovali utkání až v polovině třetí třetiny, kdy přesně mířil po Zechovského nahrávce Pospíšil, ale domácí dokázali vzápětí definitivně rozhodnout na 3:1.

HBC Rakovník - Ekonom Devils 6:0 (2:0, 1:0, 4:0)

V nedělním utkání před domácími fanoušky Rakovník přidal v pohybu a aktivitě, do branky se postavil Polakovič a v poli byla znát přítomnost nejen bratrů Tvarůžkových, ale i Praise.

Důležitou první branku vstřelil Kučaba po Zechovského asistenci, na rozdíl dvou branek zvyšoval kapitán Cafourek. Po první přestávce si domácí vybrali oddechový čas až na gólovou spolupráci M. Tvarůžka s Pospíšilem, ale v posledním dějství domácí poslali hosty definitivně do kolen.

Projektily Cafourka a Pospíchala zaregistroval gólman Ďáblů až v síti, vítězství podtrhl šestým gólem Zechovský. „Úvodní zápas v Praze byl hodně špatný, bez pohybu a s chybami, dnes to bylo o něčem jiném, výkon celého týmu byl o sto procent lepší, projevily se i posily, které dnes v sestavě nastoupily,“ potěšil nedělní výkon trenéra Romana Němečka.

HBC Rakovník: Hubálek, Polakovič - Pospíchal, Pospíšil, Cafourek, Fořt, Boháč, Kučaba, Koloc, Zechovský, Tlustý, Prajzler, Prais, O. Tvarůžek, M. Tvarůžek. Trenér Roman Němeček.