HBC Hostivař – HBC Rakovník 1:4 (0:1, 0:0, 1:3), 1:5 (0:0, 0:2, 1:3)
Do vedení šli hosté v 6. min., když se po nahrávce Schierla trefil Koláček – 0:1. Ve druhé třetině hráli Rakovničtí aktivněji, ale nedokázali využít šance. Další branku přidali hned v první minutě poslední části, když se po závaru před brankou trefil Schierl – 0:2. Za dvě minuty se podařilo domácím snížit – 1:2. Ve 35. odskočili hosté znovu na rozdíl dvou branek, když se po vyhraném vhazování v útočném pásmu Koláčkem trefil ranou od modré Cafourek – 1:3. Skóre uzavřel Koláček, jenž zakončil samostatný únik – 1:4.

Ve druhém zápase se domácí snažili hostům oplatit porážku. Dostali se i do několika šancí, ale hosty podržel brankář Hubálek. První branku tak vstřelili opět hosté, když se ve 23. prosadil Hluštík po přihrávce Kletečky – 0:1. O půl minuty později to bylo již o dvě branky, když se po kombinaci celé pětky trefil Koláček – 0:2. Ve 35. se podruhé trefil Hluštík, který nevěděl co s balonkem, a tak nekompromisně zavěsil pod břevno – 0:3. O dvě minuty později přidal další branku opět Mejtský, který tentokrát využil přesilovou hru po nahrávce Brožka – 0:4. Poslední branku hostů vsítil opět při přesilové hře střelou od modré Koláček – 0:5. Jedinou trefu domácí zaznamenali čtyři minuty před koncem, když střelu od modré tečoval Mejtský za záda Hubálka – 1:5.

HBC Rakovník: Hubálek – Kundrat, Cafourek, Mejtský, Brožek, Koláček, Schierl, Kletečka, Hluštík, Brunner, Zechovský, Martínek. Trenér: Marek Brožek.