HC 1972 Rakovník – Slavia Hradec Králové 3:2 (1:0)

V prvním poločase se ujala pouze jedna akce, kdy Kolocová našla v kruhu Čermákovou a její výzvu zužitkovala Hanzlová ve vedoucí gól. Ten byl nadlouho jediný, až Hanzlová vstřelila branku na 2:0 a střelecká chuť jí zůstala pro hattrick. V zdánlivě jasném utkání pak domácí obrana nechala Východočešky lacino skórovat na 3:1 a šest minut před koncem padl i kontaktní gól. Na víc však už hradecká Slavia neměla čas.

"Holkám jsme s Jardou Chytrým sice blahopřáli k výhře, ale do spokojenosti je daleko. Na další duel na Slavii v Praze se budeme muset dobře připravit,“ sdělil trenér Luboš Čermák.

HC 1972 Rakovník: Wittmannová – Knorová, Fojtíková, Pilařová, Kalinová, Smékalová, Holubová, Steinbachová, Čermáková, Kolocová, Vorlová, Hrachová, Hanzlová, Kuchárová.
Trenéři: Luboš Čermák a Jaroslav Chytrý.

Rakovník/ Starší žákyně vedou ligovou tabulku před pozemními hokejistkami ČKS Vyšehrad a v prvním letošním kole si lehce poradily i s dalším pražským celkem.

HC 1972 Rakovník – HC Hostivař 8:0 (4:0)

Domácí výběr, který se opírá o čtveřici hráček z kádru ČR do 16 let na červencové ME, dal jasně najevo, že to s obhajobou titulu myslí zcela vážně. Zatímco gólmanka Holečková zívala nudou, na druhé straně řádila se šesti góly Klára Hanzlová, ke které se přidaly Čermáková a T. Doubková. Rakovnická „Klapzubova jedenáctka“ se vydá k dalšímu utkání do Prahy proti Bohemians v neděli 13. 4. už od 9 hodin.

HC 1972 Rakovník: Holečková – Kalinová, Smékalová, Pilařová, Škrancová, A. Doubková, T. Doubková, Čermáková, Vorlová, Hrachová, M. Hanzlová, K. Hanzlová, L. Trang, Bártová, Hubálková.