Regionální přebor A

ŠK Příbram Baník – TJ Český Lev Kolešovice

1 1/2 – 6 1/2
Celkem lehký úkol čekal na šachisty z kolešovického oddílu. Ti si dokázali až na Jiřího Netíka, který prohrál se Stanislavem Sasynem, a Bedřicha Procházky, který jen remizoval s Radkem Doležalem, se svými soupeři poradit. Na svůj účet si tak vítězství připsal František Hinz, Václav Hejda, Urban Tomáš, Pavel Kantořík, Josef Šlégr a Stanislav Kočí.

Regionální soutěž A

ŠK Rakovník D – ŠK Alva Příbram D

2 1/2 – 2 1/2
Velmi napínavý duel mezi rakovnickými a příbramskými hráči skončil nakonec smírně. Hosté vždy vedli ale Rakovničtí bojovali a nakonec vybojovali remízu. Smírně se rozešel rakovnický Jiří Spilka s Františkem Stlukou. V dalším utkání podlehl domácí Pavel Lev Janu Žbánkovi. Pokorný Tomáš dokázal přehrát Ondřeje Vančáta a tím srovnal stav. Folbr Martin z rakovnického týmu si nevěděl rady s Jakubem Farářem a svůj duel prohrál. Situaci zachránil Ondřej Bauer, který porazil Jana Hochmana.

TJ Sokol Hostivice B – ŠK Rakovník B

1:4
V nepovedeném duelu dokázali alespoň po půl bodu bodovat Stružka Vlastimil, který trochu překvapivě dotáhl zápas do remízového stavu, a Vladimír Dočekal. Jejich kolegové bohužel vyšli ze svých duelů bez úspěchu.

Regionální soutěž B

TJ Český Lev Kolešovice – ŠO TP Nova Kladno B

2 1/2 – 2 1/2
Třikrát nerozhodně, jedna prohra a jedna výhra. To je bilance kolešovického týmu, ale i kladenského, kteří se v tomto zápase rozešli smírně. Remizovali Vladimír Klosse, Josef Šlégr a Stanislav Kočí. Poražen byl pouze Jiří Vlček a překvapivě plně bodoval Bedřich Procházka.

ŠK Rakovník C – ŠK Hotel Merkur Kladno B

3:2
Dramatické utkání, ze kterého nakonec vzešli lépe domácí, a to i přes kontumaci jednoho utkání v jejich neprospěch. Plně bodoval Radek Wasserbauer, Michal Duda, Miloslav Jilka. Naopak prohru si na účet překvapivě připsal Karel Košnar.