SK Přílepy A - So. N. Strašecí A 4:14
Jen dílčí úspěchy zaznamenali domácí stolní tenisté proti favoritovi. Po prohraných deblech bodovali pouze Jílek a Adamczuk proti Červenému a F. Fabingerovi, naopak Pittner i Brožek byli tentokrát stoprocentní.

RC Rakovník A - So. Olešná A 8:10
Raci sice vedli po čtyřhrách 2:0, ale na výborné výkony olešenského tria Itner, Procházka a Bařtipán to nestačilo, důležitý bod přidal i Kočovský, a tak kvarteto Red Crayfish Hejda, R. Pacourek, Smitka a Cafourek na důležité body do tabulky OP I. třídy nedosáhlo.

So. Rakovník A - TJ Čistá A 13:5
Sokolové v nejsilnějším složení nedali nováčkovi soutěže šanci. Plný počet bodů získal Stibor, další se přidali Čermák, Jansa, Cibulka i Miller. Za hosty tvrdili muziku pouze Bedenk a Bezstarosti, kteří k vyhrané čtyřhře přidali i čtyři body v singlech.

KK Rakovník - KST Rakovník D 11:7
Městské derby zastihlo v lepší formě domácí obhájce okresního titulu a Poháru Rakovnického deníku. V souboji jedniček týmů potvrdil svoji dosavadní suverenitu nejlepší hráč soutěže Jan Štengl výhrou nad Krůtou v pěti setech, další potřebné stupínky k úspěchu posbírali Sušánka, Holý a Cír.

So. Nesuchyně A - So. Křivoklát A 15:3
Jednoznačná záležitost příjemného překvapení letošního ročníku proti týmu z konce tabulky. Výhru odstartovali tradičně Hetto se Šerákem, k nimž se tentokrát přidal se třemi body Šebek. Za hosty bodovali dvakrát Brožek a jednou Míka.

So. Hředle A - So. Janov A 10:8
Janovští potvrdili i na stolech lídra přeboru, že letos mít strach o záchranu nemusí. Jejich oporou byl Dráždil s plným ziskem bodů ve dvouhrách, posily z Krupé O. Kapoun a Macek přidaly také čtyři, ale nedařilo se Amlerovi s Fricem. Oporami domácích byli hlavně Novák a J. Pacourek se třemi výhrami, za očekáváním zůstali Dvořáček s Mrázkem, ale k nejtěsnějšímu vítězství to nakonec stačilo.

MIROSLAV KOLOC