V kategorii přípravka dívek se utkala svěřenkyně Radka Červeného Karolína Brngálová s plzeňskou Viktorií Jílkovou. I když utkání skončilo remízou, u Káji bylo patrné, ve srovnání s předchozím zápasem, velké zlepšení a to jak po fyzické, tak technické stránce. Karolína s přehledem odboxovala všechna tři kola a dostalo se jí tak zasloužené pochvaly od trenéra, který byl s jejím výkonem velmi spokojený.

V kategorii přípravka chlapců se utkal Alex Hůla (SŠBNS) s Danielem Zdeňkem (BC Star Plzeň). První a třetí kolo bylo velmi vyrovnané, ale druhé kolo ovládl plzeňský boxer, který dostal Alexe pod tlak. Na body nakonec zvítězil plzeňský boxer, ale přesto je Luboš Lacina s výkonem jeho svěřence spokojen, protože po technicko-taktické stránce to byl zatím jeho nejvyspělejší výkon v ringu.

V kadetech se utkal novostrašecký Jan Kalista s Nickem Vetešníkem (Aréna Kladno). Kladenský boxer byl zápasově zkušenější a navíc je i mistr ČR v kickboxu. Jednalo se o tvrdý, ale zároveň technický duel. Ve velmi ostrém prvním kole si však novostrašecký boxer poranil palec pravé ruky a tak více než dvě kola nemohl pracovat tak, jak by sám chtěl. Údery ze zraněné zadní ruky Honza omezil a pracoval hlavně přední rukou a hodně se pohyboval po ringu. Po perfektním výkonu od obou boxerů vyhlásili rozhodčí ve vyrovnaném utkání jako vítěze kladenského boxera. Bohužel následný rentgen potvrdil zlomeninu palce, a novostrašeckého boxera čeká nucená pauza.

V kategorii juniorů ve váze do 64 kg zvítězil Ján Kočí z FFF Rakovník nad Andrejem Pazenem 3:0 na body.

Celkově ve 37. duelu dne se utkal v mužské kategorii, ve váze do 75 kg, Miroslav Juna (SŠBNS) proti Davidu Vávrovi (Qwert Plzeň). Zápas se opět rozhodoval na body a z vítězství se radoval novostrašecký Juna, který svého soupeře porazil 2:1 na body.

„V pěkném a poměrně vyrovnaném utkání potvrdil Míra rostoucí formu a výkonnostní posun hlavně po technické stránce. Všem našim svěřencům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a gratulujeme k dobrým výkonům v ringu," uvedl za boxerský oddíl Nového Strašecí Luboš Lacina.

„Chtěl bych tímto poděkovat všem, kdo pomáhal s přípravou, zejména pak musím ocenit našeho nového kolegu Pavla Chroustovského, který si box velmi oblíbil. Pomáhá s tréninky dětí, na oblastním kole si vyzkoušel post časomíry a gongu, kde se střídal s Petrem Červeným, a děkuji i KC Rakovník, které zapůjčilo prostory v Domě osvěty," nechal se slyšet za oddíl TJTZ Rakovník Radek Červený.