Celkem se odboxovalo 39 zápasů a několik zastoupení zde měly i boxerské týmy z Rakovnicka. Sportovní škola boxu Nové Strašecí připravila na toto oblastní ligové kolo 3 rohovníky – Alexe Hůlu, Miroslava Junu a Matyáše Pröckla, pro kterého nebyl soupeř. Za FFF box Rakovník boxoval Jan Kočí a pořádající oddíl TJ TZ měl mezi 39 duely tři zástupce – Tobiase Žáka, Miroslava Panošku a Kamila Melče.

Jako první Novostrašečák do ringu nastoupil Alex Hůla a utkal se s Denisem Mezeiem (Baník Sokolov) v kategorii školní mládež, váha do 60 kg. „Alex předvádí poslední dobou v tréninku dobré výkony, a kdyby v tomto zápase zaboxoval jako na tréninku, tak si troufám říci, že by do druhého kola neměl s kým boxovat. Na kdyby se však nehraje a my v tomto zápase sice vyhráváme výrokem rozhodčích na body, ale se samotným výkonem být zcela spokojeni nemůžeme. Jedeme dál, a když Alex nepoleví v tréninkové přípravě, tak se kvalitní výsledky musí dostavit," našli i přes vítězství určité výhrady novostrašečtí trenéři Luboš Lacina a Kamil Černý.

Miroslav Juna boxoval v kategorii mužů do 75 kg s Hamani Bennoua (SKB Praha). Juna v zápase pracoval přesně podle plánu a bylo to jeho zatím nejpovedenější utkání v ringu. Po celý zápas bojoval uvolněně a ve třetím kole se pražský boxer ocitl v počítání, když nezachytil zadní direkt Juny a ocitl se na podlaze ringu. „Do zápasu jsme nastupovali s tím, že chceme předvést aktivní technicko-taktický box a odboxovat všechna 3 vypsaná kola ve stejném tempu. Míra útočil, kvalitně bránil a ihned se vracel odvetnými údery do útoku. Tato výhra nás moc těší, protože jsme v zápase prodali vše, co jsme v tréninku poctivě natrénovali, a to byl náš soupeř zápasově zkušenější a neboxoval vůbec špatně. Sláva vítězům, čest poraženým," dodali trenéři SŠBNS.

Za tým FFF box Rakovník nastoupil jako 15. dvojice ve váze do 60 kg Jan Kočí ke svému pátému zápasu proti Patriku Pížovi z SKB Budějovice, který měl za sebou již 10 zápasů. Kočí byl od začátku techničtější, uvolněnější a jeho údery měly vetší razanci. A to mu přineslo výhru 3:0 na body. Bohužel Heda Borešová opět na domácí půdě nezaboxovala, nenašla se žádná soupeřka.

V 1. duelu dne v kategorii přípravek se utkali Tobias Žák a Miroslav Panoška – oba z TJTZ Rakovník, a jejich velmi slušný duel byl vyhodnocen nerozhodným výsledkem.
Do 2. klání vlétl jako uragán Kamil Melč z pořádajícího rakovnického oddílu proti svěřenci BC České Budějovice Horváthovi a i tento vydařený duel byl nakonec rozhodčími po právu vyhodnocen jako nerozhodný.

Další nasazená rakovnická boxerka Karolína Brngálová neměla proti sobe soupeřku.

„Rád bych poděkoval všem zúčastněným za účast a poděkování míří také lidem z našeho oddílu včetně mojí manželky, kteří se podíleli na organizaci a i přes minimální čas na přípravu se nám podařilo uspořádat vydařenou soutěž, za což nám poděkoval i boxerský svaz, neboť mladí boxeři se díky oblastnímu kolu mohli připravit na juniorské mistrovství republiky," byl spokojen Radek Červený.