SK Jihlava – HBC Rakovník 11:0 (6:0, 3:0, 2:0)

Hosté se ještě ani nestačili rozkoukat a na světelném ukazateli již svítil stav 2:0. To se psala třicátá pátá vteřina první dějství dopoledního duelu! Do konce třetiny zatížila Jihlava rakovnické konto ještě čtyřikrát. Na nule na hostující straně nezměnilo nic ani vysunutí Sýkory Prokopem. Do druhé desetiminutovky přišlo mírné přeskupení rakovnických řad a o něco málo zlepšená hra. Konto Bendla tak bylo navršeno jen o tři branky. Do šancí se dostali i hosté, ale Prokop a Sýkora vyslali jen slabé střely, které nemohly domácího gólmana překvapit. Ve třetí třetině musel Bendl míček ze své sítě lovit pouze dvakrát, naopak hosté z Rakovníka si vypracovali dvakrát Prokopem a dvakrát Sýkorou gólové příležitosti, ale opět bez brankového efektu.


SK Jihlava – HBC Rakovník 10:0 (2:0, 7:0, 1:0)

Odpolední odvetu nezačali hosté vůbec špatně. V prvním dějství inkasovali pouze dvakrát, a to vyloženě po vlastních chybách! Až ve druhé desetiminutovce obdrželi sedm branek, poslední desátou po bojovném, i když mnohdy chaotickém výkonu pak až se sirénou poslední třetiny.

„Myslel jsem si, že se hráči už přestanou bát něco vymyslet. Opak je pravdou. Co víc k tomu říct? Čeká nás ještě dlouhá cesta,“ uvedl notně zklamaný Pavel Pospíšil, trenér HBC Rakovník.

HBC Rakovník: Bendl – Novák, Nováková, Grünwald, Prokop, Sýkora, Kolář, Centek, K. Chvosta, V. Chvosta.
Trenér: Pavel Pospíšil.

Jan Prokop