Plzeňský soupeř přijel do Strašecí po zajímavých výsledcích s ústeckými celky (výhra 6:2 s Ještěry a porážka 4:6 s Vlčí Smečkou) velmi sebevědomý. To mu dlouho nevydrželo, protože domácí skvěle začali a už po minutě vedli zásluhou akce Javůrka a zakončení Lva. První branka vlila Bubákům ještě více energie do žil a další zásah kapitána Tomáše Duchoně bekhendovou dorážkou na sebe nenechal dlouho čekat. to ještě Samšuk trefil tyčku!

Také druhá třetina pokračovala v podobném duchu. Svěřenci Honzy Falaře a Vaška Pavlíka působili kompaktním dojmem, vhodně se zajišťovali a dobrým pohybem a důrazem se dostávali do šancí. V samostatném úniku ale neuspěl Michal Kmeť a střela Reného Douši skončila na tyči. Domácí se tak prosadili až po nejméně nebezpečné akci, kdy se po chybě plzeňského obránce radoval z gólu bekhendovým pokusem z úhlu Frolík - 3:0. Na druhé straně zahrozili Plzeňští nejvíce v přečíslení 2 na 1. Lukáš Dvořák se ale stačil včas přemístit a povedeným zákrokem udržel čisté konto.

Z fotbalového utkání krajského přeboru Poříčany - Horky
Pohár SKFS: Skalp Hory urvaly Miřetice, namále měly Poříčany v Ostré

Ve třetí periodě si Bubáci vedení zkušeně hlídali, svého soupeře k ničemu nebezpečnému nepouštěli a sami ještě dvakrát udeřili. Dobrou práci odvedl Honza Běloušek, který se protlačil až do samostatného úniku a byl faulován. Verdikt byl jasný - trestné střílení. Toho se ujal Michal Kmeť, který forhendovým blafákem doslova protlačil balónek za záda brankáře Růžičky - 4:0. O poslední zásah se pak zasloužil druhý útok domácích, kdy za brankou vybojoval míček tentokrát Wittmayer, Lev našel volného Javůrka, který pohotově uklízel do odkryté branky - 5:0.

Další utkání je na programu v neděli 25. září, kdy se Strašečtí představí od 14 hodin na půdě vítěze letního turnaje Blatné.

Fotbalistkám Pavlíkova se nedaří, prohrály také v Malešicích. Před zápasem měly ještě dobrou náladu...