I. třída - 19. kolo
So. Rakovník A - KST Rakovník E 8 : 10 (28 : 42)
- Jansa S. st. 3, Stibor J. 2, Jansa S. ml. 2, Čermák L. 1
- Tvrz J. st. 4, Adamczuk Janusz 2, Lepka M. 1, Froněk P. 1 (2), Kapoun O. 0 (2), čtyřhry Tvrz J. st. - Froněk P. a Kapoun O. – Adamczuk Janusz
I. třída - 22. kolo
So. Lány C - So. Hředle B 6 : 12 (26 : 41)
- Trpák R. 2, Běloušek D. 2, Jirkovský V. 1, Cibík P. 0, čtyřhra Jirkovský V. – Trpák R.
- Pacourek J. ml. 4, Hájek M. 3, Beránek J. 2, Linc J. 2 (2), Dvořáček J. 0 (2), čtyřhra Dvořáček J. – Pacourek J. ml.
So. Rakovník B - TJ Čistá 3 : 15 (30 : 47)
- Sosna Petr 2, Mladý V. 1, Zach F. 0, Jerhot J. 0
- Bedenk P. 4, Kadavý V. 4, Bezstarosti V. 3, Musil M. 2, čtyřhry Bedenk P. - Bezstarosti V. a Kadavý V. – Musil M.
SK Pavlíkov A - So. Olešná A 11 : 7 (39 : 34)
- Mika Martin 4, Mika L. 3, Gebhart L. 2, Mrzena J. 1, čtyřhra Mika Martin – Mika L.
- Lédl J. 2, Procházka T. 2, Vít V. 2, Kočovský T. 0, čtyřhra Kočovský T. – Lédl J.
So. Nové Strašecí A - So. Rakovník A 8 : 10 (29 : 36)
- Pittner K. 3, Libovický P. 2, Fabinger F. 1, Libovický V. 1, čtyřhra Fabinger F. - Pittner K.
- Jansa S. ml. 4, Jansa S. st. 3, Cibulka J. 2, Stibor J. 0, čtyřhra Jansa S. st. – Cibulka J.
RC Rakovník A - So. Janov A 11 : 7 (37 : 29)
- Hejda L. 4, Smitka L. 3, Cafourek M. 2, Niezgoda R. 2
- Tomášek M. 2, Štindl R. 2, Fric J. 1, Amler M. 0, čtyřhry Amler M. – Tomášek M. a Fric J. – Štindl R.
So. Nesuchyně A - KST Rakovník E 5 : 13 (29 : 42)
- Hetto T. 2, Šerák M. 1, Šebek V. 0 + 1WO, Barsa T. 0, Krob M. 0 (2), čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Kapoun O. 4, Froněk P. 3 (3), Adamczuk Janusz 3, Lepka M. 2, čtyřhra Adamczuk Janusz - Kapoun O.

1. KST Rakovník E 21 21 0 0 0 276:102 63
2. So. Rakovník A 20 15 1 4 0 246:114 51
3. So. Hředle B 21 14 1 6 0 232:146 50
4. So. Olešná A 21 13 1 7 0 219:159 48
5. So. Nesuchyně A 21 12 2 7 0 206:172 47
6. So. N. Strašecí A 21 10 2 9 0 196:182 43
7. So. Lány C 21 9 3 9 0 190:188 42
8. RC Rakovník A 20 8 2 10 0 185:175 38
9. So. Janov A 21 6 2 13 0 167:211 35
10. SK Pavlíkov A 21 6 1 14 0 161:217 34
11. TJ Čistá 21 1 2 18 0 97:281 25
12. So. Rakovník B 21 1 1 19 0 75:303 24

II. třída - 18. kolo
So. Nové Strašecí B - FC Jesenice 8 : 10 (35 : 40)
- Libovický P. 3, Bünter M. 3, Zíma M. 0, Rovný P. 0, čtyřhry Libovický P. – Zíma M. a Rovný P. – Bünter M.
- Polák M. 3, Novotný A. 3, Kotek P. 2, Růžička A. 2
II. třída - 22. kolo
So. Hředle C - Žst. Rakovník 8 : 10 (32 : 35)
- Vitner K. 3, Polášek M. 3, Martínek J. 1, Vyskočil J. st. 0, čtyřhra Polášek M. – Martínek J.
- Jílek R. 3, Chovan D. 3, Chvojan J. 2, Franěk F. 1, čtyřhra Jílek R. - Franěk F.
So. Rakovník C - So. Nesuchyně B 11 : 7 (44 : 25)
- Kratochvíl M. 4, Zach F. 3, Folk J. 2, Zajíc V. 1, čtyřhra Folk J. – Kratochvíl M.
- Barsa T. 3, Micura D. 2, Staněk M. 1, Jílek M. 0, čtyřhra Staněk M. – Barsa T.
SK Skryje A - SK Přílepy 8 : 10 (28 : 37)
- Jedlička J. 4, Jedlička M. 2, Švarc J. 1, Špaček M. 0, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
- Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Holý K. 2, Kutílek J. 1, čtyřhra Holý K. – Kutílek J.
So. Nové Strašecí B - So. Křivoklát A 11 : 7 (42 : 27)
- Libovický P. 4, Zíma M. 2, Hrdý S. 2, Rovný P. 2, čtyřhra Libovický P. – Zíma M.
- Hauner M. 2, Jaroš L. 2, Povolný J. 2, Hošek P. 0, čtyřhra Jaroš L. – Povolný J.

So. Olešná B - FC Jesenice 9 : 9 (37 : 28)
- Kreidl P. 4, Itner R. 3, Bařtipán J. 1, Folber J. 0, čtyřhra Kreidl P. – Itner R.
- Kotek P. 3, Polák M. 2, Novotný A. 2, Růžička A. 1, čtyřhra Kotek P. – Novotný A.
SK Pšovlky B R. Třtice A 4 : 14 (21 : 46)
- Koleníková D. 1, Netrh V. 1 (3), Švejkovský Z. 1, Čechová E. 0, čtyřhra Koleníková D. – Netrh V.
- Libovický T. 4, Kolek V. 3 + 1WO, Jirák M. 3, Vidrich F. 2 (2), Novotný M. 0 (2), čtyřhra Libovický T. – Jirák M.

1. So. Rakovník C 21 17 3 1 0 260:118 58
2. So. Olešná B 21 15 4 2 0 247:131 55
3. SK Přílepy 21 14 2 5 0 238:140 51
4. So. Hředle C 21 12 3 6 0 214:164 48
5. So. N. Strašecí B 21 10 5 6 0 202:176 46
6. So. Křivoklát A 21 8 2 11 0 176:202 39
7. R. Třtice A 21 6 4 11 0 177:201 37
8. So. Nesuchyně B 21 7 1 13 0 144:234 36
9. FC Jesenice 21 6 2 13 0 163:215 35
10. Žst. Rakovník 21 5 2 14 0 156:222 33
11. SK Pšovlky B 21 4 4 13 0 141:237 33
12. SK Skryje A 21 4 4 13 0 150:228 33

III. třída - 20. kolo
RC Rakovník B - So. Olešná C 5 : 13 (29 : 42)
- Koutník P. 3, Kolář M. 1 (3), Kurtovič A. 0 + 1WO, Spurný P. 0
- Vít V. 3 + 1WO, Polák M. 3, Šebek M. 3, Pavlíček V. 1 (3), čtyřhry Pavlíček V. - Vít V. a Šebek M. – Polák M.
III. třída - 22. kolo
TTC Nové Strašecí - So. Hředle D 8 : 10 (33 : 38)
- Hlad P. 4, Mazourek P. 2, Dvořák K. 1, Jung R. 1
- Vitner K. 3, Bečvář M. 2, Dvořák J. 2, Mauer L. 1, čtyřhry Bečvář M. – Dvořák J. a Vitner K. – Mauer L.
So. Lány D - SK Hřebečníky 5 : 13 (21 : 43)
- Hrbek D. 2, Moravcová A. 2, Stolár D. 1, Matoušek F. 0
- Hejný P. 4, Tomášek R. 4, Hlaváček J. 2, Kašpar T. 1, čtyřhry Hejný P. – Tomášek R. a Hlaváček J. – Kašpar T.
So. Rakovník D - So. Olešná C odloženo
B. SDH Lubná - So. Křivoklát B 10 : 8 (37 : 34)
- Pokorný M. 4, Zuda A. 3, Volevecký M. 2, Novák R. 0, čtyřhra Novák R. – Zuda A.
- Novák F. 3, Brožek V. 2, Šnídl J. 1, Štěpnička J. 1, čtyřhra Štěpnička J. – Brožek V.


RC Rakovník B - So. Janov B 3 : 15 (21 : 47)
- Kolář M. 2, Knor R. 1, Kurtovič A. 0, Cír J. 0, čtyřhra Cír J. – Spurný P.
- Sladkovský J. 4, Benda J. 3, Pacourek R. 3, Veselský P. 3, čtyřhry Pacourek R. – Sladkovský J. a Benda J. – Veselský P.
So. Všetaty A - ST Nouzov A 7 : 11 (24 : 40)
- Hrach R. 2, Gebhart V. 2, Herink M. 2, Kalík J. 1
- Steffl J. 4, Franěk M. 3, Polák T. 1, Beneš P. 1, čtyřhry Steffl J. - Franěk M. a Polák T. - Beneš P.

1. ST Nouzov A 20 18 1 1 0 251:109 57
2. So. Olešná C 19 13 3 3 0 210:132 48
3. B. SDH Lubná 21 11 5 5 0 201:177 48
4. So. Rakovník D 20 11 3 6 0 196:164 45
5. SK Hřebečníky 21 8 5 8 0 183:195 42
6. TTC Nové Strašecí 21 9 2 10 0 181:197 41
7. So. Janov B 21 7 4 10 0 189:189 39
8. So. Lány D 20 7 4 9 0 177:183 38
9. So. Křivoklát B 21 6 3 12 0 166:212 36
10. So. Všetaty A 20 6 4 10 0 164:196 36
11. So. Hředle D 21 5 4 12 0 158:220 35
12. RC Rakovník B 21 2 2 17 0 138:240 27

IV. třída - 24. kolo
So. Branov - So. Hředle E 9 : 9 (38 : 31)
- Horn J. 2, Kruba V. 2, Mencl M. 2 (2), Pergler P. 1, Šípek M. 0 (2), čtyřhry Mencl M. – Pergler P. a Horn J. - Kruba V.
- Vitner L. 3, Hrbek M. 2, Vyskočil J. st. 2, Skoupý J. 2

ST Nouzov B - So. Kroučová odloženo

So. Janov C - So. Všetaty B 11 : 7 (40 : 27)
- Houdek P. st. 3, Macek Z. st. 2, Pacourek J. st. 2 (3), Dušek V. 2, čtyřhry Macek Z. st. .- Dušek V. a Houdek P. st. - Pacourek J. st.
- Kalík J. 3, Bureš L. 2, Hubková A. 1, Pešek L. 0 + 1WO
So. Nové Strašecí C - Velká Buková A 17 : 1 (53 : 15)
- Videmann P. 4, Bünter M. 4, Vyskočil Z. 4, Dundr M. 3, čtyřhry Videmann P. - Bünter M. a Vyskočil Z. – Dundr M.
- Rezek J. 1, Matějovský V. st. 0, Matějovský V. ml. 0, Matějovský P. 0
SK Šanov - So. Křivoklát C 15 : 3 (46 : 15)
- Wachtel R. 4, Kapoun M. 4, Hlavata J. 3, Malecký V. 3 (3), Wachtel J. 0 (1), čtyřhra Wachtel R. - Kapoun M.
- Šiška J. 2, Pastor J. 0, Durčiak J. 0, Šíma R. 0, čtyřhra Šiška J. – Šíma R.
SK Pšovlky C - SK Pavlíkov B 8 : 10
- nedošel zápis
SK Skryje B - R. Třtice B 8 : 10 (29 : 39)
- Šmíd Z. 3, Barták R. 2, Slepička V. 2, Šmíd P. 0, čtyřhra Šmíd Z. - Barták R.
- Vidrich F. 3, Eis J. 3, Vondra P. 2, Halíř D. 1, čtyřhra Vidrich F. – Vondra P.
1. So. N. Strašecí C 23 22 1 0 0 315:99 68
2. So. Kroučová 21 18 1 2 0 256:122 58
3. SK Šanov 23 17 0 6 0 274:140 57
4. R. Třtice B 22 16 2 4 0 255:141 56
5. ST Nouzov B 22 15 2 5 0 245:151 54
6. SK Skryje B 23 10 1 12 0 181:233 44
7. So. Hředle E 23 6 6 11 0 182:232 41
8. SK Pavlíkov B 23 8 1 14 0 176:238 40
9. So. Branov 22 7 3 12 0 173:223 39
10. So. Všetaty B 23 7 2 14 0 160:254 39
11. Velká Buková A 23 7 1 15 0 169:245 38
12. So. Janov C 22 6 2 14 0 154:242 36
13. SK Pšovlky C 23 5 1 17 0 154:260 34
14. So. Křivoklát C 23 2 1 20 0 150:264 28

V. třída - 20. kolo
So. Skřivaň - So. Nové Strašecí D 7 : 11 (30 : 39)
- Němeček P. 2, Gebhart F. 2, Ledvinka M. 2, Broum Z. 0, čtyřhra Broum Z. – Ledvinka M.
- Vyskočil Z. 4, Doubravský P. 4, Dundr M. 1, Pokorný J. 1, čtyřhra Dundr M. - Vyskočil Z.
V. třída - 22. kolo
So. Lány E - B. TTC Rynholec B 6 : 12 (35 : 43)
- Stolár D. 2, Chalupa J. 2, Matoušek F. 2, Cibík P. 0,
- Fejfar T. 4, Píša J. 3, Halenková P. 2, Vondra J. 1, čtyřhry Halenková P. – Vondra J. a Píša J. - Fejfar T.
B. TTC Rynholec A - So. Nesuchyně C 13 : 5 (45 : 20)
- Dundrová G. 3 + 1WO, Špička A. 2 + 1WO, Veselá H. 1 + 1WO, Veselý S. 1 + 1WO, čtyřhry Špička M. – Dundrová G. a Špička A. – Veselá H. WO
- Chládek D. 3, Pátek R. 1, Pátek Š. 1
SK Skryje C - Velká Buková B 6 : 12 (24 : 40)
- Špaček M. 2, Krauz J. 2, Šimůnek L. 1, Hošek P. 1
- Štefan Z. 4, Kafka L. 3, Duchoň R. 2, Matějovský P. 1, čtyřhry Štefan Z. - Duchoň R. a Matějovský P. - Kafka L.
ST Nouzov C - So. Nové Strašecí D 7 : 11 (28 : 36)
- Šťastný D. 2, Polák Jiří 2, Polák Josef 1, Franěk J. 1, čtyřhra Šťastný D. - Polák Josef
- Doubravský P. 4, Dundr M. 3, Vyskočil Z. 2, Pokorný J. 1, čtyřhra Vyskočil Z. - Dundr M.
So. Olešná D - So. Janov D 6 : 12 (20 : 38)
- Pavlíček V. 4, Svoboda D. 1, Těšínský Michal 0, Těšínský Matouš 0, Pavlíček V. – Kočovský L.
- Pacourek M. 3, Wágnerová A. 3, Mrázek J. ml. 3, Šorsáková V. 2, čtyřhra Wágnerová A. – Mrázek J. ml.
So. Skřivaň - R. Třtice C 14 : 4 (49 : 18)
- Němeček P. 3 + 1WO, Ledvinka M. 2 + 1WO, Megerle M. 2 + 1WO, Gebhart F. 2 + 1WO, čtyřhra Megerle M. - Gebhart F. WO
- Eis J. 2, Svobodová L. 1, Eis V. 0, čtyřhra Eis J. – Svobodová L.

1. So. Skřivaň 21 19 1 1 0 288:90 60
2. B. TTC Rynholec A 20 15 3 2 0 252:108 53
3. B. TTC Rynholec B 21 15 2 4 0 258:120 53
4. So. N. Strašecí D 19 15 3 1 0 227:115 52
5. Velká Buková B 21 8 4 9 0 172:206 41
6. So. Janov D 21 6 3 12 0 157:221 36
7. So. Lány E 19 7 2 10 0 156:186 35
8. ST Nouzov C 20 7 1 12 0 166:194 35
9. R. Třtice C 19 5 3 11 0 142:200 32
10. SK Skryje C 21 5 1 15 0 102:276 32
11. So. Olešná D 20 3 2 15 0 127:233 28
12. So. Nesuchyně C 20 3 1 16 0 131:229 27