I. třída - 4. kolo

So. Nesuchyně A - SK Pavlíkov A 14 : 4 (47 : 22) 
- Šerák M. 4, Hetto T. 3, Šebek V. 3, Barsa T. 3, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Mika Martin 3, Gebhart L. 0, Mika L. 0, Mrzena J. 0, čtyřhra Mika Martin – Mika L.

I. třída - 7. kolo 

SK Pavlíkov A - So. Lány C 4 : 14 (23 : 47) 
- Mika Martin 1, Gebhart L. 1, Mika L. 1, Mrzena J. 0, čtyřhra Gebhart L. – Mrzena J.
- Trpák R. 4, Jirkovský V. 4, Běloušek D. 3, Libovický R. 2, čtyřhra Běloušek D. – Libovický R.

So. Rakovník B - So. Nové Strašecí A 5 : 13 (24 : 42) 
- Sosna P. 1, Mladý V. 0 + 1WO, Lukeš Z. 0 + 1WO, Jerhot J. 0 + 1WO, čtyřhra Mladý V. – Jerhot J.
- Pittner K. 4, Libovický V. 4, Červený Z. 2 (3), Libovický P. 2 (2), čtyřhra Libovický V. – Pittner K.

So. Hředle B - RC Rakovník A 11 : 7 (39 : 31) 
- Hájek M. 4, Beránek J. 3, Linc J. 2, Martínek J. 1, čtyřhra Beránek J. – Hájek M. 
- Hejda L. 3, Niezgoda R. 2, Smitka L. 1, Cafourek M. 0, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R.

TJ Čistá - So. Nesuchyně A 4 : 14 (16 : 44)
- Musil M. 2, Bezstarosti V. 2, Bedenková L. 0, Kadavý V. 0
- Hetto T. 4, Šerák M. 4, Šebek V. 2, Vopravil M. 2, čtyřhry Hetto T. – Šerák M. a Šebek V. – Vopravil M.

So. Olešná A - KST Rakovník E 5 : 13 (26 : 45) 
- Šebek T. 3 + 1WO, Procházka T. 1, Kočovský T. 0, Šebek M. 0
- Froněk P. 3, Kapoun O. 3, Adamczuk Janusz 3 (3), Pisárová K. 2, čtyřhry Froněk P. – Pisárová K. a Adamczuk Janusz 

So. Rakovník A - So. Janov A 13 : 5 (42 : 22) 
- Jansa S. ml. 3 + 1WO, Jansa S. st. 3, Čermák L. 3, Cibulka J. 1, čtyřhry Jansa S. ml. – Stibor J. a Jansa S. st. - Čermák L.
- Tomášek M. 3, Fric J. 1, Amler M. 1 (3), Štindl R. 0

1. KST Rakovník E 7 7 0 0 0 98:28 21
2. So. Rakovník A 6 5 1 0 0 79:29 17
3. So. Olešná A 7 5 0 2 0 74:52 17
4. So. Hředle B 7 4 1 2 0 78:48 16
5. So. N. Strašecí A 7 4 1 2 0 67:59 16
6. So. Lány C 7 4 0 3 0 70:56 15
7. So. Nesuchyně A 6 4 0 2 0 68:40 14
8. So. Janov A 7 3 1 3 0 62:64 14
9. RC Rakovník A 6 2 0 4 0 48:60 10
10. SK Pavlíkov A 7 0 0 7 0 36:90 7
11. So. Rakovník B 7 0 0 7 0 22:104 7
12. TJ Čistá 6 0 0 6 0 18:90 6

II. třída - 4. kolo

FC Jesenice - Žst. Rakovník 10 : 8 (33 : 33)
- Polák M. 3, Novotný A. 3, Kotek P. 2, Klekner V. 1, čtyřhra Novotný A. – Kotek P.
- Jílek R. 4, Chovan D. 2, Franěk F. 1, Chvojan J. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D. 

II. třída - 7. kolo

SK Skryje A - So. Hředle C 4 : 14 (24 : 43)
- Jedlička M. 1 + 1WO, Rybáček L. 1, Zíma P. 1, Švarc J. 0
- Polášek M. 4, Martínek J. 4, Vitner R. 2, Dvořáček J. 2 (3), čtyřhry Polášek M. – Martínek J. a Dvořáček J. – Vitner R. 

So. Rakovník C - So. Křivoklát A 15 : 3 (46 : 17)
- Kratochvíl M. 4, Cibulka J. 3, Zach F. 3, Miller F. 3, čtyřhry Kratochvíl M. - Zach F. a Miller F. – Cibulka J.
- Povolný J. 2, Štěpnička J. 1, Jaroš L. 0, Lysý V. 0

Žst. Rakovník - So. Olešná B 8 : 10 (33 :35)
- Jílek R. 4, Chvojan J. 2, Chovan D. 1, Franěk F. 0, čtyřhra Chovan D. - Jílek R. 
- Kreidl P. 3, Itner R. 3, Bařtipán J. 2, Hubka M. 1, čtyřhra Itner R. – Kreidl P.

So. Nesuchyně B - SK Pšovlky B 10 : 8 (35 : 33)
- Barsa T. 3, Micura D. 2, Staněk M. 2, Vopravil M. 1, čtyřhry Barsa T. - Micura D. a Staněk M. – Kapoun M.
- Koleníková D. 4, Nachtigal V. ml. 2, Netrh V. 1, Mayer F. 1

SK Přílepy - R. Třtice A 14 : 4 (49 : 26) 
- Jílek J. 4, Jiříček J. 3, Holý K. 3, Havel V. 2, čtyřhry Holý K. – Havel V. a Jílek J. – Jiříček J.
- Jirák M. 2, Vidrich F. 1, Kolek V. 1, Libovický T. 0

So. Nové Strašecí B - FC Jesenice odloženo

1. So. Olešná B 7 6 1 0 0 81:45 20
2. So. Rakovník C 7 6 1 0 0 91:35 20
3. So. Hředle C 7 5 1 1 0 77:49 18
4. SK Přílepy 7 4 2 1 0 81:45 17
5. So. Křivoklát A 7 3 1 3 0 62:64 14
6. So. N. Strašecí B 6 2 2 2 0 55:53 12
7. R. Třtice A 7 2 1 4 0 54:72 12
8. Žst. Rakovník 7 1 2 4 0 55:71 11
9. SK Pšovlky B 7 1 1 5 0 40:86 10
10. FC Jesenice 5 2 0 3 0 40:50 9
11. SK Skryje A 7 0 2 5 0 50:76 9
12. So. Nesuchyně B 6 1 0 5 0 34:74 8

III. třída - 7. kolo 

So. Rakovník D - TTC Nové Strašecí 14 : 4 (44 : 20)
- Zach F. 4, Pitař M. 4, Zajíc V. 3, Zelenka V. 1 (2), Pondělíček F. 0 (2), čtyřhry Zach F. – Pitař M. a Zajíc V. – Zelenka V.
- Hlad P. 2, Jung R. 1, Mazourek P. 1, Dvořák K. 0

So. Lány D - B. SDH Lubná 7 : 11 (30 : 38) 
- Lážnovský J. 2, Moravcová A. 2, Hrbek D. 1, Kosár E. 1, čtyřhra Lážnovský J. – Kosár E.
- Novák R. 4, Pokorný M. 4, Zuda A. 1, Volevecký M. 1, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.

So. Hředle D - RC Rakovník B 9 : 9 (32 : 33) 
- Novák T. ml. 3, Vitner T. 3, Dvořák J. 3, Vyskočil J. ml. 0
- Kolář M. 2, Kurtovič A. 2, Cír J. 2, Spurný P. 1, čtyřhry Kolář M. - Kurtovič A. a Cír J. – Spurný P. 

SK Hřebečníky - So. Všetaty A 9 : 9 (36 : 31) 
- Tomášek R. 4, Hejný P. 3, Jirouš P. 1, Hlaváček J. 0, čtyřhra Jirouš P. – Tomášek R.
- Uhrin P. 2, Hrach R. 2, Herink M. 2, Gebhart V. 2, čtyřhra Uhrin P. – Hrach R.

So. Olešná C - ST Nouzov A odloženo 

So. Křivoklát B - So. Janov B 5 : 13 (25 : 46) 
- Štěpnička J. 2, Novák F. 1, Lysý V. 1, Šnídl J. 0, čtyřhra Štěpnička J. – Lysý V. 
- Pacourek R. 4, Benda J. 3, Sladkovský J. 3, Veselský P. 2, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.


1. ST Nouzov A 6 6 0 0 0 81:27 18
2. So. Rakovník D 7 5 0 2 0 77:49 17
3. B. SDH Lubná 7 5 0 2 0 70:56 17
4. So. Všetaty A 7 3 2 2 0 69:57 15
5. TTC Nové Strašecí 7 4 0 3 0 63:63 15
6. So. Lány D 7 2 3 2 0 64:62 14
7. So. Olešná C 6 3 2 1 0 69:39 14
8. So. Janov B 7 3 1 3 0 64:62 14
9. SK Hřebečníky 7 2 1 4 0 49:77 12
10. So. Křivoklát B 7 1 1 5 0 49:77 10
11. So. Hředle D 7 1 1 5 0 39:87 10
12. RC Rakovník B 7 0 1 6 0 44:82 8

IV. třída - 13. kolo

So. Kroučová - So. Branov 14 : 4 (49 : 19) 
- Fejfar V. 4, Kováčik J. 4, Jelínek P. 3, Staněk V. 2, čtyřhra Jelínek P. - Fejfar V. 
- Kruba V. 2, Pokorný J. 1, Horn J. 0, Šípek M. 0, čtyřhra Pokorný J. – Šípek M.

So. Všetaty B - So. Hředle E 12 : 6 (41 : 28) 
- Bureš L. 3, Kalík J. 3, Herink O. 3, Pešek L. 1, čtyřhry Bureš L. - Pešek L. a Kalík J. – Herink O.
- Vitner L. 3, Dvořák J. 2, Novák T. ml. 1, Hrbek M. 0

Velká Buková A - ST Nouzov B 5 : 13 (24 : 46) 
- Svoboda P. 4, Matějovský V. ml. 1, Matějovský P. 0, Štefan Z. 0
- Devera L. 3, Zeman J. 3, Sušánka L. 3, Nachtigal V. st. 2, čtyřhry Sušánka L. – Nachtigal V. st. a Devera L. – Zeman J.

So. Křivoklát C - So. Janov C 7 : 11 (33 : 38) 
- Šíma R. 2, Šiška J. 2, Hošek P. 1, Durčiak J. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
- Houdek P. st. 4, Pacourek J. st. 4, Macek Z. st. 2, Kapoun K. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Pacourek J. st. 

SK Pavlíkov B -So. Nové Strašecí C 1 : 17 (12 : 53) 
- Pelc P. 1, Mašek V. 0, Gebhart J. 0, Mika Marcel 0
- Bouček J. 4, Bünter M. 4, Videmann P. 4, Bujdák P. 3, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Bujdák P. – Videmann P.

R. Třtice B - SK Šanov 10 : 8 (35 : 34)
- Vidrich F. 4, Vondra P. 2, Videman F. 2, Eis J. 1, čtyřhra Vondra P. – Vidrich F.
- Hlavata J. 3, Malecký V. 2, Wachtel R. 1, Kapoun M. 1, čtyřhra Wachtel R. - Kapoun M.

SK Skryje B - SK Pšovlky C 10 : 8 (39 : 32) 
- Barták R. 4, Zíma P. 3, Slepička V. 1, Šmíd Z. 1, čtyřhra Zíma P. – Šmíd Z
- Švejkovský Z. 2, Čechová E. 2, Růžička J. 2, Kadeřábek D. 1, čtyřhra Švejkovský Z. – Kadeřábek D.

IV. třída - 7. kolo

So. Janov C - So. Branov 13 : 5 (40 : 21) 
- Macek Z. st. 4, Pacourek J. st. 3, Houdek P. st. 3, Kapoun K. 1, čtyřhry Houdek P. st. – Pacourek J. st. a Kapoun K. – Macek Z. st.
- Horn J. 3, Kruba V. 1, Pokorný J. 1, Šípek M. 0 

ST Nouzov B - So. Nové Strašecí C 7 : 11 (30 : 37) 
- Steffl J. 4, Sušánka L. 1, Zeman J. 0 + 1WO, Nachtigal V. st. 0, čtyřhra Steffl J. - Zeman J. 
- Bünter M. 3, Bujdák P. 3, Videmann P. 3, Bouček J. 1 (3), čtyřhra Bujdák P. – Videmann P.

So. Hředle E - SK Šanov 7 : 11 (24 : 39) 
- Vitner L. 3, Skoupý J. 2, Novák T. ml. 1, Hrbek M. 1 
- Hlavata J. 4, Wachtel R. 3, Malecký V. 2, Kapoun M. 0, čtyřhry Wachtel R. - Kapoun M. a Hlavata J. – Malecký V.

So. Kroučová - SK Pšovlky C 14 : 4 (48 : 17) 
- Fejfar V. 4, Jelínek P. 2, Staněk V. 2, Kováčik J. 2 (2), Valeš M. 2 (2), čtyřhry Jelínek P. - Fejfar V. a Kováčik J. – Milotová A.
- Švejkovský Z. 2, Čechová E. 2, Kadeřábek D. 0, Růžička J. 0

So. Všetaty B - SK Skryje B 7 : 11 (34 : 36) 
- Kalík J. 3, Bureš L. 2, Herink O. 2, Pešek L. 0 
- Barták R. 4, Zíma P. 2, Šmíd Z. 2 (3), Slepička V. 1, Šmíd P. 0 (1), čtyřhry Barták R. – Slepička V. a Šmíd Z. – Zíma P. 

Velká Buková A - R. Třtice B 6 : 12 (26 : 36)
- Svoboda P. 3, Matějovský P. 1, Matějovský V. ml. 1, Štefan Z. 1
- Vidrich F. 4, Vondra P. 3, Eis J. 3, Vožech J. 0, čtyřhry Vondra P. – Vidrich F. a Vožech J. – Eis J.

So. Křivoklát C - SK Pavlíkov B 8 : 10 (32 : 36) 
- Šíma R. 3, Hošek P. 2, Šiška J. 1, Durčiak J. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
- Pelc P. 4, Mika Marcel 3, Mašek V. 2, Mika T. 0, čtyřhra Mika Marcel - Pelc P.


1. So. Kroučová 9 8 0 1 0 111:51 25
2. So. N. Strašecí C 8 8 0 0 0 109:35 24
3. SK Šanov 9 7 0 2 0 102:60 23
4. ST Nouzov B 9 6 1 2 0 104:58 22
5. So. Janov C 9 5 0 4 0 81:81 19
6. R. Třtice B 8 4 1 3 0 83:61 17
7. SK Skryje B 9 4 0 5 0 71:91 17
8. So. Všetaty B 8 4 0 4 0 63:81 16
9. SK Pavlíkov B 9 3 0 6 0 62:100 15
10. So. Hředle E 9 2 2 5 0 75:87 15
11. SK Pšovlky C 9 2 1 6 0 59:103 14
12. So. Branov 8 3 0 5 0 58:86 14
13. Velká Buková A 9 2 0 7 0 63:99 13
14. So. Křivoklát C 9 0 1 8 0 57:105 10

V. třída - 6. kolo 

So. Lány E - So. Nové Strašecí D 6 : 12 (25 : 38) 
- Chalupa J. 1 + 1WO, Tlustý M. 0 + 1WO, Cibík P. 0 + 1WO, Matoušek F. 0 + 1WO, čtyřhra Cibík P. – Tlustý M. WO 
- Doubravský P. 4, Dundr M. 4, Pokorný J. 3, čtyřhra Dundr M. – Pokorný J.

So. Olešná D - B. TTC Rynholec A 4 : 14 (12 : 44) 
- Pavlíček V. 3, Těšínský Martin 0, Těšínský Matouš 0, Svoboda D. 0, čtyřhra Svoboda D. – Pavlíček V.
- Dundrová G. 4, Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.

V. třída - 7. kolo 

SK Skryje C - So. Lány E 11 : 7 (37 : 27) 
- Hošek P. 2 + 1WO, Krauz J. 2 + 1WO, Šimůnek L. 1 + 1WO, Špaček M. 1 + 1WO, čtyřhra Špaček M. – Krauz J. WO
- Matoušek F. 4, Cibík P. 2, Tlustý M. 0, čtyřhra Matoušek F. – Cibík P. 

B. TTC Rynholec A - ST Nouzov C 15 : 3 (45 : 16) 
- Batelka D. 4, Dundrová G. 4, Špička A. 3, Špička M. 2, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
- Demchuk M. 2, Polák Jiří 1, Kupcová I. 0, Polák Josef 0

B. TTC Rynholec B - So. Olešná D 12 : 6 (37 : 21) 
- Fejfar T. 3, Píša J. 3, Halenková P. 2, Vondra J. 2, čtyřhry Fejfar T. – Píša J. a Halenková P. – Vondra J. 
- Pavlíček V. 4, Folber J. 2, Kočovský L. 0, Svoboda D. 0

So. Nesuchyně C - So. Skřivaň 4 : 14 (19 : 43) 
- Barsa T. 4, Pátek R. 0, Pátek Š. 0, Chládek D. 0
- Němeček P. 3, Gebhart F. 3, Megerle M. 3, Broum Z. 2 (2), Ledvinka M. 1 (2), čtyřhry Ledvinka M. - Broum Z. a Megerle M. – Gebhart F.

Velká Buková B - R. Třtice C 11 : 7 (38 : 29) 
- Štefan Z. 3, Kafka L. 3, Duchoň R. 2, Matějovský P. 2, čtyřhra Štefan Z. – Duchoň R.
- Eis J. 4, Vojtík P. 1, Svobodová L. 1, Eis V. 0, čtyřhra Eis J. – Eis V. 

So. Nové Strašecí D - So. Janov D 12 : 6 (40 : 28) 
- Dundr M. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 2, Lučanský L. 0, čtyřhry Dundr M. – Pokorný J. a Doubravský P. – Lučanský L.
- Wágnerová A. 2, Dušek V. 2, Mrázek J. ml. 1, Pacourek M. 1

1. So. Skřivaň 7 6 1 0 0 96:30 20
2. So. N. Strašecí D 7 6 1 0 0 85:41 20
3. B. TTC Rynholec B 7 5 1 1 0 90:36 18
4. B. TTC Rynholec A 7 5 1 1 0 85:41 18
5. ST Nouzov C 7 5 0 2 0 75:51 17
6. R. Třtice C 7 3 0 4 0 62:64 13
7. Velká Buková B 7 2 1 4 0 53:73 12
8. So. Janov D 7 1 2 4 0 52:74 11
9. So. Lány E 7 2 0 5 0 50:76 11
10. SK Skryje C 7 2 0 5 0 32:94 11
11. So. Olešná D 7 1 0 6 0 42:84 9
12. So. Nesuchyně C 7 0 1 6 0 34:92 8