Dramatické souboje byly k vidění ve volejbalu, basketbalu, házené, kopané, stolním tenise, nohejbalu a sedmičku míčových dovedností doplnil i stolní tenis. V kategorii mužů nejvíce bodů nasbírala dvojice Kounovský Ondřej a Petr, stříbrnou pozici obsadili Tomáš Růžička s Radkem Němcem a bronz brali Jiří Urban a Martin Doležal. V jednotlivých soutěžích ale zářili i další, například stolní tenisté Hejda s Tvrzem nebo volejbalisté Koutník a Folda.

Smíšené dvojice pak ovládl pár Kateřina Hanajová a Ondřej Koutník s náskokem osmi bodů před Michaelou Skřivánkovou a Tomášem Růžičkou a třetí místo uhájili o jediný bod Šárka Horníková a Martin Borský. I zde se v jednotlivých disciplinách blýskli i další účastníci. V kopané kralovala Simona Mayerová s Ondrou Tvarůžkem a stolní tenis patřil Alžbětě Brabcové a Radku Pokornému.

Ať poražení, či vítězoví, všichni odcházeli z tělocvičny Masarykovy obchodní akademie Rakovník s výbornými sportovními zážitky i s vědomím, že kapr se salátem a cukrovím nad nimi letos opět nezvítězili, což potvrzují i slova hlavního iniciátora celé akce Tomáše Růžičky: „Oba dny se povedly a nabídly spoustu sportovního adrenalinu i zábavy, o co právě v době mezi Štědrým dnem a Silvestrem jde. Jsem rád, že o toto setkání sportovců je velký zájem, i když nad počet šestnácti párů v každé kategorii už nelze jít hlavně z organizačních důvodů.“

Autor: Miroslav Koloc