FK Rakovník – Čechie Slaný 6:2
Své první utkání sehrál FK Rakovník se Slaným a prokázal stále lepší formu. Po sedmi minutách se dostal do třígólového vedení, a to v poklidu udržoval až do konce zápasu. V zápase se blýskla Lodeová, která byla u pěti branek ze šesti, když dvě branky vstřelila a na tři přihrála. Další dvě přidala Bezchlebová, jednou se tefily Kubešová a Rubešová.

FK Rakovník – Česká Lípa 5:2
Přímo mistrovsky zvládly hráčky rakovnického FK svůj druhý duel proti favorizované České Lípě. Díky vynikajícímu výkonu brankářky Havlíkové a slušné střelecké potenci si dokráčely pro cenné vítězství. V 9. minutě se prosadila zkušenost v podobě přihrávající Kubešové a do prázdné brány zakončující Lodeové. Do poločasu se ještě trefily Bezchlebová a Kubešová. Druhý poločas už nedaly Rakovničanky favoritovi šanci, přidaly další dvě branky ze sálovek Lodeové a Kubešové a náskok si s přehledem pohlídaly.

Vedoucí týmu FK Rakovník Zdeněk Učík myslí především na udržení druhého místa. „Po dvou našich suverénních výhrách je první trojice hodně vyrovnaná. Vedoucí Česká Lípa má náskok jednoho bodu na nás i Olympii, a protože ji čekají dva slabší soupeři, náskok nejspíš udrží. Nás příští týden čeká derby, které tak zřejmě rozhodne jen o druhém místě."

Olympie – Česká Lípa 1:3
V prvním utkání nastoupila Olympie proti České Lípě. Od první minuty jako by se hráčky Olympie na hřišti hledaly a to vedlo k chybám, který dokázal severočeský tým potrestat. Ve 4. minutě chybovala Kieryková a hosté šli do vedení. V té samé minutě sice Dubcová po spolupráci s Jungovou srovnala. Za tři minuty však Démonky potrestaly další zaváhání při rohovém kopu. Poté se přece jen dostala Olympie do tlaku, ale ten byl hodně zbrklý a tudíž bez efektu. Navíc 8 minut před koncem byla potrestána chyba Vajcové. Zmar v závěru zápasu podtrhlo těžké zranění Jungové.

Olympie – Slaný 7:0
V duelu mezi Olympií a Slaným se rakovnické hráčky proti mnohem slabšímu soupeři srovnaly a od prvních minut dokazovaly, kdo je na hřišti pánem. Od 5. minuty se v pravidelném intervalu 3 až 5 minut navyšovalo skóre ve prospěch Olympie na konečných 7:0. Střelecky se prosadila s čtyřmi brankami Hajnová, zbylé tři přidaly Kieryková, Adéla Brabcová a Vajcová.

„Utkání s Českou Lípou o první místo jsme vyloženě nezvládli. Soupeř byl sebevědomější pohyblivější i důraznější. Víc než prohra mě však mrzí zranění naší klíčové hráčky," smutnil vedoucí Olympie Jaromír Štefan.

FK Rakovník: Havlíková – Kubešová, Rubešová, Fedorková, Ajksnerová – Černá, Tománková, Bezchlebová, Lodeová.

Olympie Rakovník: Vacíková – Vajcová, Jungová, Hajnová, Brabcová Adéla – Andrová, Dubcová, Kieryková.