1. semifinálový zápas FBC Rakovník „A" – FBC Netopýr Lenochods 4:3 (0:2)

Netopýři jsou známí svou velice silnou kombinační hrou s výbornou střelbou. Bohužel se to potvrdilo a Rakovník prohrával 2:0. Do druhé půle ale šel s jasným stanoviskem, bojovat a zápas nepustit. To se podařilo hned v prvním střídání, kdy Němeček nahrál na střed Pyskatému, který střelou tahem snížil – 1:2. Po standardní situaci Němeček obešel branku a nahrál na střelu Pyskatému, který se trefil podruhé – 2:2.

I když šli Lenochodi opět do vedení, vysunul Šik Koláčka, který prošel obranu soupeře a střelou nad pravou rukou Rusňáka znovu vyrovnal – 3:3. Vítězná branka zápasu se odehrála 30 vteřin před koncem, kdy se k odraženému míčku dostal Pyskatý a střelou z dálky ze strany pod víko poslal Rakovník do vedení – 4:3. Pyskatý si připsal možná nejdůležitější hattrick v jeho kariéře.
Kanadské bodování: Pyskatý 3+0, Němeček 0+2, Koláček 1+0, Šik 0+1

2. semifinálový zápas FBC Rakovník „A" – FBC Netopýr Lenochods 2:5 (1:2)

Semifinálové zápasy se hrají na dva vítězné, takže pokud by Rakovník vyhrál, bylo by hotovo. Bohužel osud si chtěl s nervy hráčů a přihlížejících pohrát více. Rakovničtí se dokázali trefit jen z hokejky Koláčka a Němečka. Toto utkání je stálo hodně sil, hráči bojovali až do konce, bohužel v tomto utkání bez úspěchu.
Kanadské bodování: Koláček 1+0, Němeček 1+0, Pyskatý 0+1

3. semifinálový zápas FBC Rakovník „A" – FBC Netopýr Lenochods 5:4 po SN (2:1)

Pro Rakovník zápas sezony. Obě strany předváděly velice pohledný florbal, kde nebyl vynechán jediný souboj. Rakovník na soupeře naběhl ve velkém tempu a Koláček dal první branku.

Když Netopýři srovnali, strhl vedení na rakovnickou stranu opět Koláček a následně zvýšil trefou do šibenice Němeček. Když se soupeř podruhé dotáhl, začalo být pěkně dusno.
Ale hned po vyhraném vhazování vzal míček Vlk a nahrál na pravou stranu Pyskatému, který z otočky tahem posílá Rakovník opět do vedení – 4:3. Zanedlouho bylo opět srovnáno. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo. Vyrovnaný duel a série jak má být. Na řadu přišly samostatné nájezdy.

Za Rakovník jede Pyskatý, Vlk a Němeček. První se k nájezdu rozjel soupeř a krásnou kličkou z otočky dal gól. Březina následný nájezd chytil. Vlk pak zvolil kličku na bekhend a nemýlil se – dva nula na série. Hráč Lenochodů zvolil tu samou strategii a bohužel dal.

Němeček mohl rozhodnout, bohužel jeho střelu zastavila tyč. Březina poslední nájezd soupeře vychytal a posílá tím Rakovník nejen do finále II. západočeské ligy, ale hlavně přímo do I. západočeské Kiss Proton ligy.

Kanadské bodování: Koláček 2+0, Vlk 1+1, Pyskatý 1+1, Šik 0+2, Němeček 1+0
FBC Rakovník: Březina, Němeček, Pyskatý, Koláček, Vlk, Šik, Kochánek. Náhradníci: Řezníček, Halama, Vích.