FBC Rakovník „A" – SK DBA Plzeň 11:2 (8:0)

V prvním utkání narazil Rakovník na šestý tým tabulky. Na zkušený plzeňský kádr hrál Rakovník od začátku utkání pohledný florbal hraný ze zabezpečené obrany. V úvodu utkání střelil po Kochánkově nahrávce Koláček branku nad rameno brankáře, aby si po chvíli situaci opakovali – 2:0.

Poté Březina zlikvidoval obrovskou šanci Plzně, aby posléze poslal do úniku Koláčka, který završil během prvních čtyř minut hattrick – 3:0. V sedmé minutě se drze dostal před branku mladík Vích a bekhendem zakončil – 4:0.

Šik našel Koláčka, který si s brankářem Hajnem poradil – 5:0. Opět Šik nabil Víchovi – 6:0. Kochánek pak nahrál Koláčkovi, který si opět nedělal hlavu se vším, co mu stálo v cestě – 7:0.

Koláček pro změnu přihrál z první střílejícímu Šikovi – 8:0. Po individuální akci Koláček rozvlnil síť – 9:0. Až tehdy přišla nepozornost rakovnické obrany a Frei dal dvě branky za sebou – 9:2 – Plzeň zkouší power-play, ale taktika Západočechům nevyšla.
Koláček nahrál sbíhajícímu Kochánkovi, který trefil odkrytou branku – 10:2. Poslední tečkou v utkání byl nešťastný vlastní gól do prázdné branky Plzně.

FBC Rakovník „A" – FBC Kapacity 1:3 (0:1)

V druhém utkání Rakovník poměřil síly s desátým týmem tabulky. Ve druhé minutě zaběhl Němečkovi Tušek a šťastně ze strany otevřel skóre – 0:1. Ve čtvrté minutě byl před brankou faulován Němeček a následovalo trestné střílení. Brankář Vetchý pravou rukou Koláčkovu střelu chytil a následnou přesilovou hru Rakovník bohužel taky nevyužil, i když byl celou dobu aktivnější.

V sedmé minutě byl navíc přísně vyloučený Koláček, ale Rakovník i s pomocí tyčky oslabení zvládl. Soupeř nepříjemně bránil a často ukončoval rakovnické útoky fauly. Ten si vytvářel šance, ale branku dal opět soupeř – v sedmé minutě druhé půle nastřelil Kochánek útočníka a z rychlého protiútoku zakončil Uzál – 0:2.

Po Šikově nahrávce překvapivou střelou snížil Koláček na 1:2. Pak přišel sporný okamžik. Vyhozený dlouhý balon trefil Itořman vysokou holí a branka byla s údivem Rakovnických uznána. I přes hru bez brankáře a závěrečný tlak se Rakovnickým na výsledku již nic změnit nepodařilo. Jedním z faktorů prohry Rakovníka byly tři nevyužité přesilové hry.

Rakovník: Březina, Němeček, Koláček, Šik, Kochánek, Vích. Náhradníci: Řezníček, Halama. Marodka: Pyskatý, Vlk.