Rakovník – Most 0:3

Když se po bezgólové třetině vrhli domácí do útoku a více jak dvě minuty ohrožovali mosteckého gólmana, přišel vzápětí trest v podobě první branky hostí a ve 23. minutě znovu celkem snadno Most skóroval podruhé. U domácí nuly také zůstalo, radoval se už jen jednou Most.

Třetiny: 0:0, 0:2, 0:1.

Rakovník – Ústí n. L. 0:4

Po vyrovnané první třetině zvýšili hosté ve druhém dějství aktivitu a nejen že přestříleli Rakovník 5:16, ale také hned třikrát zamířili do černého. Nejprve v rozmezí jedné minuty Stupka a Kvaš a o pět minut později Červinka. Domácí snaha vyšla naprázdno i ve třetí třetině, i když měl Rakovník výhodu přesilovky pět na tři, stejně jako v sobotu ji nevyužil. Po vcelku bezelstném střeleckém výkonu tak Rakovník neuspěl ani napodruhé.

„Je to všechno v hlavě, nedaří se nám plnit, co si domluvíme, střelecká produktivita žádná. Pokud kluci bojují, nemůžu jim nic vytknout, prostě jsme kvalitou za soupeři,“ okomentoval víkendové nezdary trenér rakovnického mužstva Josef Moravec.

Třetiny: 0:0, 0:3, 0:1. HBC Rakovník: O. Tvarůžek, Marek – Pospíchal, Suchý, Martínek, Schierl, Stahl, M. Tvarůžek, Pekárek, Zdrůbecký, Sýkora st., Sýkora ml., Teinitzer, Urban, Dobrý, Tlustý, Polakovič. Trenér Josef Moravec.