Vyhrála totiž všechny tři nejprestižnější trofeje. Právě to bylo důvodem přijetí u starosty města Zdeňka Nejdla, který hráčce poblahopřál a předal květinu a drobný upomínkový dar.

Na radnici nechyběla ani  maminka Olivie, která se pochopitelně spolu s celou její rodinou, trenéry, realizačním týmem a sponzory na tomto veleúspěchu nemálo podílí.

„Se sponzory je to teď horší, peníze jsou potřeba a je jich málo, někoho bychom ještě potřebovali, protože kdo ví, jak to bude příští rok…," naznačuje Olivia nelehkou situaci, protože turnaje v zahraničí, především v USA, rozhodně nejsou zadarmo. Právě v Myrtle Beach získala druhé zelené sako, kterého si cení ze všech tří letošních trofejí nejvíc. Ovšem ten největší sen zůstává ještě nepokořen.

„Tři letošní šampionáty jsem vyhrála, moc si toho vážím, protože po operaci obou kolen jsem US Masters dohrávala se zlomeninou zápěstí. Saka mám už dvě, ale chtěla bych se pokusit získat tři v řadě, což se ještě nikdy nikomu nepodařilo," sní celkem reálný sen Rakovničanka.

Sám starosta byl až překvapen, co všechno Olivia i se zraněním zvládla a přislíbil nějaký příspěvek od města, ovšem příspěvek není dotace, a tak bude vše záležet na další spolupráci se sponzory. Jedině tak bude šance, že k nám do Rakovníka přiletí i třetí zelené sáčko na ramenou v té době už devatenáctileté blondýnky.