Rakovník - Benešov 3:2 (-23,17,-16,13,7), 3:1 (19,14,-21,16)

V dalším kole krajského přeboru žen ve volejbalu přivítal lídr soutěže VK Rakovník na palubovce TZ Rakovník celek Benešova. Dolední duel nabídl zajímavou podívanou hned v úvodním setu. Rakovničanky ve vyrovnaném prvním setu prohrály těsně 23:25. Druhý set byl z pohledu domácích již mnohem vydařenější a po zásluze Rakovník zvítězil 25:17. Hosté se nevzdali a oplatili Rakovníku porážku z druhého setu – zvítězili 25:16. Už to vypadalo, že si hráčky VK Rakovník připíší na své konto druhou porážku. Opak byl pravdou. Domácí zabrali, tvrdě smečovali a hlavně úspěšně blokovali. O vítězi tak musel rozhodnout zkrácený set. I v něm rakovnické hráčky dominovali – 15:7.

Odpolední duel už nebyl tak vyrovnaný. Domácí volejbalistky chybovaly minimálně, když se k tomu ještě přidaly tvrdé a přesné smeče G. Chládkové, Michalové a Strynkové, bylo jasné, že Rakovník chce rozhodnout co nejrychleji. Výjimkou byl třetí set, který domácím nevyšel.

VK Rakovník: Chládková, Strynková, Michalová, Laňková, Horníková, Psohlavcová, Štorchová.