Sobota moc povedená nebyla, ale neděle už byla lepší, a tak doma zůstala jak porážka, tak vítězství.

TJ TZ Rakovník – BK Příbram 2000 63:77 (9:23, 21:15, 20:15, 13:24)

Od prvních minut si hosté vytvořili několikabodový náskok, který drželi prakticky celý zápas. V jednu chvíli – za stavu 39:38 – se dostali domácí poprvé do vedení, ale to netrvalo ani minutu a už se zase nedařilo. Rakovník stále doháněl ztrátu a navíc se mu nedařila střelba. Mnohdy pěkné akce končily jen na desce, nebo na obroučce. Pod svým košem Rakovničtí také nebyli úplně v nejlepší kondici a když se v poslední čtvrtce vyfauloval Horník, tak bylo po zápase.

TJ TZ Rakovník – TJ Ruzyně 74:69 (20:9, 14:16, 18:21, 22:23)

Nedělní zápas byl ze strany domácích vydařenější a naopak si náskok pohlídali oni až do konce. Drobné zaváhání přišlo ve druhé čtvrtce, ale konto i díky střelecky slušnému výkonu Horníka Rakovník opět navýšil. Tímto zápasem si domácí zařídili účast v play–off.

Nejlepší střelci – sobota: Kovář 17, Rais 12, Láznička 10, neděle: Horník 31, Kovář 16, Ptáček 11.

TJ TZ Rakovník: Kovář, Láznička, Rais, Horník, Ptáček, Křikava, Pavlák a Kaše.