Rekrea Třtice – FC Kings B 6:12 (2:6)

Diváci viděli pěkný zápas plný šancí, ale hlavně gólových momentů. Hned v první minutě se ujali vedení Kings zásluhou Vávry – 0:1. Odpovědět za chvilku dokázal třtický Jiras – 1:1, ale vedení následně vrátil hostům Schwend – 1:2. Třtice bojovala dál a výsledkem byla vyrovnávací branka Štáfka – 2:2. Pak se úspěšně střílelo už jen na jednu branku. Nejprve na 2:3 navýšil Kučera, poté se trefil Došek – 2:4. Poslední dvě branky první půle přidali Volráb a podruhé i Vávra – 2:6.

Druhá dvacetiminutovka nabídla opět skvělou podívanou. Uběhla sotva minuta a Schwendt nedal z otočky gólmanovi sebemenší šanci – 2:7. Hra se přelévala ze strany na stranu a za Třtici snížil o tři minuty později kapitán Tichý, který střelou z dálky vymetl šibenici – 3:7. Gólový koncert obou celků ale zdaleka nekončil. Běžela sedmá minuta a po výhozu brankáře Pošty se do brejku dostal opět kapitán Tichý a přesnou střelou z levé strany přidal na konto svého týmu čtvrtou branku – 4:7. O dvě minuty později soupeř odpověděl, když se po pěkné akci trefil patičkou Schwendt – 4:8. Pět minut se pak oba celky pouze ohrožovaly. Další gól padl šest minut před koncem, když se pod břevno třtické branky trefil Žižka – 4:9. Domácí měli možnost snížit z pokutového kopu, který přišel po sérii pěti faulů, ale svou šanci nevyužili. Třtice ale svou chybu chvilku nato odčinila. Z levé strany se k tyči trefil Trkal – 5:9. Necelé dvě minuty před koncem se naskytla možnost kopat penaltu po faulech i hostům. Schwendt se nemýlil – 5:10. Ještě v té samé minutě přidal jedenáctou branku Kings Žižka, jenž poslal míč z pravé strany pod vingl – 5:11. Ve zbývajícím čase přidaly oba týmy ještě po jedné brance. Nejprve za Třetici snížil Jiras, který dostal přihrávku před prázdnou branku a nezaváhal – 6:11. Poslední gólovou tečku udělal Beneš, jenž prostřelil z pravé strany třtického brankáře – 6:12.

Rekrea Třtice: Pošta – Štáfek, Kožíšek, Ducár, Škutchan, Jiras, Trkal, Tichý.
Kings B: Hejduk – Žižka, Došek, Kučera, Vávra, Volráb, Beneš, Schwendt, Kopřiva
ŽK: Kožíšek, Škutchan, Kopřiva, Došek.
Rozhodčí: Sýkora, Fejfar

TJ Slabce – Sokol Řevničov 2:3 (0:1)

V tomto duelu už přihlížející diváci příliš gólů neviděli. Bojovalo se především ve středu hřiště a hráči obou celků spíše zkoušeli pozornost brankářů střelami z dálky. S těmi si však Gajdoš i Tomeš poradili. První a poslední branka první dvacetiminutovky padla až po deseti minutách hry, když po rohu poslal míč do šibenice Tóth Martin – 0:1.

Ve druhé půli už to bylo s brankovou produktivitou o něco lepší. Po dvou minutách navýšil na rozdíl dvou branek Tóth Marek, na jehož prudkou střelu do šibenice neměl Gajdoš nárok – 0:2. O minutu později to po několika šancích padlo i na druhé straně. Z trestného kopu se trefil Klekner – 1:2. Duel byl o to napínavější, když balon do vlastní branky dorazil po slabecké akci Marek Tóth – 2:2. Ten samý hráč nakonec vstřelil šest minut před koncem i vítěznou branku Řevničova – 2:3. V poslední minutě měl ještě možnost vyrovnat Klekner z penalty, jenž byla nařízena po sérii pěti faulů, ale branku netrefil.

TJ Slabce: Gajdoš – Baďura, Klekner, Gašper, Helebrant, Číha, Melichar.
Sokol Řevničov: Tomeš – Rais, Tóth Marek, Tóth Martin, Pešek, Arnošt, Murčo, Hošek.
ŽK: Baďura
Rozhodčí: Sýkora, Titlbach.

Tabulka
1. Kings B 38:23 13
2. Sokol Řevničov 25:25 9
3. TJ Slabce 21:17 6
4. R. Třtice 22:31 4
5. B. Lubná 16:25 3