IHC Rakovník A – IHC Berounští Medvědi

V úvodu utkání byla na rakovnických hráčích znát nervozita a respekt ze soupeře a toho Medvědi dokázali využít. Již v 5. minutě se dostali do vedení 0:2. Rakovníku se podařilo kontrovat rychlou souhrou Kozáka s Opatem, když Opat zasunul kotouč za záda berounského brankáře – 1:2. Touto brankou spadla z rakovnických holí nervozita a hra se začala vyrovnávat.

Ve druhé čtvrtině se hrál již vyrovnaný in-line s mnoha příležitostmi ke skórování na obou stranách, ale gól diváci neviděli.

Více se bohužel na ZS neodehrálo. Déšť si dokázal skrze střešní konstrukci haly najít skulinky a vytvářel na hrací ploše kaluže, což je pro tento sport velmi nebezpečné. Z obav o bezpečnost hráčů bylo utkání ukončeno a dohraje se v náhradním termínu.

IHC Rakovník: Vokatý, Kounovský O., Hoffmann, Karel, Fišer, - Šmíd J., Růžička,Gebhart O., Medřický,- Kozák, Opat L. Trenér: Kounovský P.