Třebusice začaly aktivně, navíc hostům dělal problém minimální rozměr hrací plochy. To však neubírá na kvalitě hry třebusických borců, kteří zkušené hosty k ničemu nepustili a v průběhu první půle jim vstřelili po krásných kombinacích pět branek. Ve druhé půli sice hosté zvýšeným úsilím dokázali dvěma zásahy utkání zdramatizovat, ale branky padly i na druhé straně, a tak tři body zůstaly na straně Třebusic.

Překvapením je i plný bodový zisk slánských vojáků v Neratovicích. Vojáci sice nastoupili v silně kombinované sestavě, zatímco domácí nastoupili s exligovými borci Hnízdilem v brance a Remencem se Svobodou v poli. I proto jejich dvě úvodní branky nepřekvapily. Jenže pak přišla bojovnost a dravost hostujícího mládí, které stav brzy otočilo na 5:2. Veltěž sice i za pomoci chyb sudích zápas zdramatizovala, ale body nakonec putovaly do Slaného.

Branková smršť se odehrála v České Lípě, kde místní Démoni deklasovali futsalisty kladenského Celticu. Naopak v dramatickém duelu prohrálo i boleslavské Malibu, které se z Děčína vrátilo rovněž bez bodu. Velké drama se odehrálo i v Příbrami, kde domácí nováček HFK donutil hosty z MCE Slaný se pořádně nadřít. Skóre se přelévalo ze strany na stranu, aby nakonec body i zásluhou hrdiny večera Volfa (autora čtyř branek) putovaly do Slaného.

Klidnou výhru si zajistil Brandýsek, který toho Zole Č. Lípa příliš nedovolil.

Výsledky 1. kola Divize A: PK Třebusice – Slavia Tu Liberec 9:3 (5:0), FC Brandýsek – F.A. Zole Č. Lípa 5:1 (3:1), Démoni Č. Lípa – AFC Celtic Kladno 13:6 (4:1), HFK Příbram – MCE Slaný 6:8 (3:2), Děčín – Malibu Ml. Boleslav 7:6 (4:3), SC Veltěž – 1.DFK Slaný 4:5 (2:2).