VIVA Příbram – Atlantic Rakovník 5:5 (2:2)

Od úvodního hvizdu se hrálo nadstandardně kvalitní futsalové utkání, které nabídlo řadu zajímavých okamžiků. Po pár sekundách hry otevřel brankový účet hbitý Hejda – 0:1. Domácí nesložili zbraně a ve 12. minutě bylo vyrovnáno – 1:1. V 15. minutě se domácí dokonce po parádní akci dostali zásluhou Babíčka do vedení – 2:1. Hosté bojovali jako lvi a v poslední minutě prvního poločasu přišla odměna v podobě Sklenkova vyrovnání – 2:2.

Druhý poločas přinesl stejně parádní podívanou. Do vedení se dostali domácí – 3:2. Atlantic znovu přispěchal s odpovědí. Střelou z dálky se prosadil M. Schwendt, který nastoupil po 5 měsících – 3:3. Ve 32. minutě se ovšem do utkání dostali znovu domácí zásluhou Káni – 4:3. Atlantic si chtěl vybojovat pozvánku do divize. Velmi blízko k ní bylo ve 35. minutě, kdy vyrovnal Mates střelou z nulového úhlu – 4:4. Obrovská erupce radosti vypukla na lavičce hostů v 38. minutě, kdy hosté zastavili útok domácích a šli do rychlého kontru. Mates předal míč Faiglovi a ten prostřelil Kříže – 4:5. Domácí začali hrát power-play a minutu a půl před koncem vyrovnali – 5:5. Více ale domácí zásluhou excelentního Šimka nestihli a Atlantic tak na úkor svého soupeře skončil na kýženém třetím místě.

Atlantic Rakovník: Šimek – M. Schwendt, Mates, Sklenka, Rohla, Hejda, J. Červený, Faigl, M. Somol. Trenéři: Jan Severin a Adam Doležal. ⋌