Domácí, kteří se museli obejít bez několika hráčů, a tak proti kvalitnímu soupeři dostali příležitost hráči širšího kádru, chtěli zejména dobře bránit a zkusit soupeře překonat rychlými protiútoky. Stanovená taktika vycházela skvěle. Hosté se do šancí téměř nedostávali a když už nějaká střela pronikla za pevnou obranu, tak brankář Kabele byl na správném místě. Domácí naopak mohli otevřít skóre, ale M. Tvrz a Vávra své šance nevyužili. V 18. minutě domácí chybovali před vlastní brankou a hosté nekompromisně zaváhání potrestali. 


Rakovničtí, kteří se mohli spolehnout na výbornou defenzivu ve 33. minutě srovnali. Po signálu z trestného kopu M. Tvrz sklepl míč na M. Schwendta, který míč poslal pod břevno. Atlantic mohl přidat i druhý gól, ale Mates či M. Tvrz své šance nevyužili. 


,,Z utkání jsme měli trochu obavy, protože hosté byli v tabulce nahoře a my se nesešli zrovna v optimální sestavě. Přesto jsme ho zvládli především v defenzivě na výbornou. V podobném složení pojedeme i v sobotu do Kolína, tak snad znovu poctivou defenzivou a s trochu lepší efektivitou v zakončení přivezeme další body,“ doufá Marek Tvrz.


Atlantic: Kabele – M. Schwendt, Mates, Doležal – Faigl, M. Tvrz, Vávra. Trenér: Tomáš Rendl.