Atlantic Rakovník – Celtic Kladno 14:4 (7:3)

Domácí na kladenské hráče vlétli hned od začátku pressingem a těžil z toho Petr Tvrz, který po několika sekundách poslal domácí do vedení – 1:0. Domácí pokračovali stejným stylem a v 5. minutě Petr Tvrz zkompletoval hattrick – 3:0. O pět minut později dokonce zaznamenal svoji čtvrtou branku – 4:0. Po této brance domácí trochu zlenivěli a hosté to potrestali – 4:2. Zásluhou Rohly a Faigla si Atlantic vzal svůj bezpečný náskok zpět, ale hosté dokázali znovu odpovědět Štoncnerem – 6:3. Když v poslední vteřině prvního poločasu P. Tvrz zaznamenal svojí pátou branku střelou z obrovského úhlu, tak utkání bylo definitivně rozhodnuto – 7:3.

Fyzicky zdecimovaní hosté neměli síly na větší vzdor, a tak pokračovalo střelecké představení domácích. Po brankách P. Tvrze, M. Tvrze, Faigla a Hejdy se Atlantic dostal do vedení 11:3. Hosté zaznamenali ještě jeden čestný úspěch po namazání brankáře Šimka – 11:4. V závěrečné pětiminutovce také Faigl zkompletoval hattrick a po jedné brance přidal Hejda s Johnem – 14:4. V posledním kole se Atlantic utkání na půdě příbramské VIVY o přímý postup do divize, kam by se rád po 7 letech vrátil.

Atlantic: Šimek – Rohla, M. Somol, P. John, Mates – Hejda, M. Tvrz, P. Tvrz, Faigl. Trenér: Tomáš Rendl. ⋌

Autor: Marek Tvrz